Reklama

Reklama

Carrie je odvážnou pilotkou vrtulníku, která se zaplete do vražedného spiknutí jistého šílence. Náhodou totiž narazí na zašifrovaný plán, s jehož pomocí má být ukradena nebezpečná zbraň, patřící do programu „hvězdných válek". Zařízení je uschováno v supermoderním mrakodrapu, odkud ho má ukořistit tucet vycvičených žoldnéřů. Začíná nerovný boj osamělé Carrie, která je navíc limitovaná časem, protože žoldnéři mají v rukou skupinu nevinných rukojmí... (Intersonic)

(více)

Recenze (20)

Pohrobek odpad!

všechny recenze uživatele

Těžce ozbrojení teroristé přepadnou losangeleský mrakodrap a vezmou četná rukojmí. Zaměřili se na nebezpečnou super-zbraň, která se nalézá v budově. Policie obklíčí budovu. Jeden z policistů Gordon Wisk (Richard Steinmetz ) netuší, že se v budově nachází i jeho žena Carrie (Anna Nicole Smith)... Geniální! Jasný důkaz toho, že se ve dvě ráno na satelitu vyplatí koukat na neznámá béčka. Děj samozřejmě - debilní Smrtosná past, herci - asi pornoherci. Ale Anna Nicole Smith!!!!!! Ty její vnady! Ty její rozměry!! Už jste viděli Bruce Willise vyzbrojeného ňadry šestkami a koňským zadkem likvidovat teroristy? Tohle si nesmíte nechat ujít - především ten začátek ve sprše - anebo ty "romantické" retrospektivy!! Vřele doporučuji!!! ()

choze 

všechny recenze uživatele

Ten lepší ze dvou béčkových, lehce erotických akčňáků s famózní Anou Nicole Smith v režii Raymonda Martino. Mrakodrap nabízí oproti Do krajnosti více pikantních scén s impozantně předimenzovanou představitelkou titulní role (dvě soulože a jeden nezdařený pokus o znásilnění teroristou) a jednu ucházející akční scénu na začátku filmu, která nepokrytě vykrádá Jasné nebezpečí (film jako takový je obšlehnutá Smrtonosná past). Rozjezd filmu je ještě fajn, ale s přesunem do mrakodrapu se to propadá do nudy. Anna je totální bimbo, které neumí hrát a s její postavou a hláskem je jako akční hrdinka zcela mimo - a co hůř, její vnady jsou drtivou většinu stopáže schovávány v neforemném jumpsuitu. Skandální! Nejvíc se mi tu líbilo všechno to lítání vrtulníkem mezi losangeleskými mrakodrapy. A když jsem film viděl po letech v původním znění, pobavilo mě, že hlavní záporák mluví jako Hardy-Bane v Temný rytíř povstal. Film je sice celý na Youtube, ale nějaký dobrák tam z něj vystříhal erotické scény, tak bacha na to. ()

Reklama

Vančura 

všechny recenze uživatele

Odpudivý (a podle minimálního počtu zdejších hodnocení i zapomenutý) filmový hřích devadesátek, jakých byla tato éra plná. Krajně stupidní děj zcela otevřeně vykrádá Smrtonosnou past a co dialog, to naprostá perla - větší přehlídku scenáristcké debility aby pohledal. Z dnešního pohledu film asi nejvíce zaujme hereckou přítomností Anny Nicole Smith, jejíž kolosální zadnice i prsiska jsou něco, co se už dnes jen tak nevidí (a co se dá jen těžko zapomenout; že by ale bylo zas tak o co stát...). Ve vhodném kontextu (a s určitou hladinkou v krvi) film asi může zafungovat jako stoprocentní guilty pleasure (na Festivalu otrlého diváka ještě podpořeno simultánním vtipným dabingem), ale osobně jsem se u něj až příliš často nudil a pokukoval po hodinkách. Kdyby přišla řeč na téma nejhorších filmů v dějinách kinematografie (kam se například řadí - podle mě celkem neprávem - snímek Robot-monstrum), osobně bych řadil Mrakodrap k horkým adeptům - debilnější (a zbytečnější) film jsem možná neviděl. ()

Martin741 

všechny recenze uživatele

Kozata Anca Nykol Kovacova pozeram ze rychlo posla, skoda jej, nemala ani 40. Je to sice kopia Daj Hardu, ale sympaticka kopia, s vybuchmi, rvackami, prestrelkami, navyse mrakodrap je v uliciach Los Angeles. tempo na urovni, nuda nehrozila ..... a herecke vykony tu sice nie su, no ale ja som od prirodzenia tolerantny, takze to mam na haku : 62 % ()

Adaamos21 

všechny recenze uživatele

Céčkoidní kopírka Smrtonosné pasti, která by měla spadat do ranku - je to tak levný a blbý, až je to zábavný. Bohužel tentokrát spíš platí pouze ty první dva parametry, protože té zábavy je opravdu pomálu. Jedna hvězda za snahu, ta druhá za Annu. Rozhodně ne za její silikony, ale za ten neuvěřitelně špatnej pokus o hereckej výkon. Nevěřil jsem vlastním očím, že je něco takovýho vůbec možný a to se musí ocenit. ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama