Banda se snaží objevit Jeninu schopnost pomocí stresujících situací. Spermík se na okamžik promění. (Disney+)

Tom10000

2.díl. Poté, co se Jen setkala s klukem se schopnostmi vyvolávat v každém vyvrcholení pouhým dotykem, se dostává mladá dívka do dalších nepříjemných situací. Nejprve navštíví zubařku. Cokoliv společného s kontrolou zubů zrzka nesnáší, a navíc se ocitne v přítomnosti doktorky, díky níž si může s každou svojí emocí nedobrovolně poslechnout vlastní písničku. Čili hororový námět. Později se ocitne, podvlivem valia, v kufru, do nějž ji z legrace zamknuli její dva kamarádi. Bohužel, zaparkovali na špatném místě, a odtahovka je okamžitě na místě. Po zapomenutí klíčů musí přijít na místo činu Jenina nevlastní sestra, jež si, ke své radosti, vyslechne ponižující žádost o vysvobození. Následující děj nás zavede do tajemna v podobě Jenou nalezeného kocoura. Ten se už stal obětí pokusu ze strany jejího dohozeného kluka. Nyní se navíc čas od času proměňuje v člověka. Prozrazení z jeho strany přivede Jen, bohužel, pouze do smutku. Už měla svoji schopnost skoro na dosah (...). 70 procent. Stále dobré, jen už jaksi příliš tlačené. ()