Příběh Rocca Siffrediho, který se ze skromných začátků vypracoval až k titulu krále porna. Podle skutečných událostí. (Netflix)

M.i.k.e

možnost nahlédnout do zákulisí porna je a bude vždycky lákavá (ať už se to někomu líbí nebo ne) a životopis nejznámějšího (vlastně jediného známého) pornoherce k tomu přímo vybízí. Jenže chyba lávky. Do zákulisí sice nahlédneme, ale je to tak nezajímavé a sterilní až je to nudné. A to samé vlastně platí i o Roccově životním příběhu. Tam se dozvíme že mu jeden bratr zemřel a druhý byl kokot a že Rocco přišel při bydlení v Paříži na to že má rád šu*ání a to je vlastně všechno. Teoreticky to mohlo fungovat i v téhle povrchní rovině, ale pak by bylo třeba znatelně prostříhat linku s Tomassem, který tu má až zbytečně moc prostoru na to jak nezajímavá postava to je a celé to patřičně zhutnit tak do tří epizod max. V téhle podobě to pro mě mělo zhruba stejnou přidanou hodnotu jako kdybych si pustil některé ze Siffrediho videí...40% ()

Olík

Rocco „velkej pták“ Siffredi……jméno, které svého času resonovalo po celém světě, ale vsadím se, že jeho příběh zná málokdo. Prostředí sexuální průmyslu bylo, je a bude atraktivní a tak dost možná škoda, že se tvůrci víc zaměřili na rodinu (chvilkami jsem si nebyl jist, zda se stále dívám na osudy Italského hřebce nebo jeho nevlastního bratra), což je z mé strany docela paradox, protože za vůbec nejlepší epizodu považuji tu první, kdy byl Rocco ještě malé bambino. Také myšlenkových pochodů stylu „každé dítě má v sobě sílu stát se mužem a tahle síla se odráží v očích někoho jiného“ mohlo být o poznání méně a tak mi z toho vychází, že kdyby nešlo o příběh inspirovaný osudem ve své době dost možná nejznámějšího pornoherce, ale prostě jenom pohádka o klukovy s velkým přirozením, celé to mohlo dopadnout ještě o kapánek lépe.  PS: Hádám, že teď je na řadě Lady Dee :D ()

AllShallFall

Jo točit seriály, nebo filmy o těch, co ve svém životě to dotáhli pouze k mrdání za prachy, jakoby vystudovali PhDr, Mgr, JuDr a Ing dohromady, je fakt vážně dobrý příklad pro dnešní mládež, kterým směrem je vlastně dobré se v životě ubírat. Serte na učení, buďte absolutně jednoduchý a debilní a tenhle konzumní svět vás náležitě ocení. Je to vážně dobrá volba pro budoucnost. Pak až ukážete svým rodičům vaši tvorbu, jistě na vás budou pyšní. Svět se v prdel neobrací. On už se definitivně obrátil. Protože tohle je fakt síla. ()

Garson

Jsou hvězdy které nehasnou,jsou to legendy a v pornu jednoznačně vyniká jako král Rocco Siffredi a jako královna Dolly Buster a tak to bude už asi navždycky,protože už není kam v tomto odvětví posouvat hranice.Seriál Supersex není jen o vzestupu krále porna,ale především o rodinných poměrech italské rodiny a lidí kolem nich.Navzdory velkému množství sexuálních scén tu jsou vyobrazeny také lesk a citová bída pornoprůmyslu.Dabing+herectví+příběh=naprostá dokonalost.Moc mě ten seriál zaujal. ()

charlosina

V první řadě se chci zeptat: moralizující blitky aka komentář AllShallFall se dá zablokovat? Pokud ano, napište mi jak, prosím. // Supersex má skvělou výpravu, dokonce se dotýká témat, která detabuizují porno průmysl, prostor je místy věnován i ženskému pohledu, ALE: je ho zoufale málo a rodinného balastu zase až příliš. Dysfunkční rodina, matka, která si lásku šetří pro mrtvého syna a starší bratr, kterému zlomily srdce dvě pravděpodobně nejdůležitější ženy v jeho životě tvoří sice zajímavý příběh, ale tak nějak vy/rušují v příběhu o Roccu Siffredim, pornokráli, který prostě už jako dítě uvěřil tomu, že hybnou silou konzumní společnosti jsou prachy a sex, a tak se rozhodl dělat prachy sexem. // Toho heroismu a zlomeného ega tam bylo až příliš, ale protože Alessandro Borghi je perfektní, nemůžu jinak než se přiklonit k nadprůměru. ()