Syn pláže

• Česko Pobřežní lýtka (více)
USA, (2000–2002), 15 h 24 min (Minutáž: 22 min)

Jaime Bergman, Roland Kickinger, Leila Arcieri, Kimberly Oja, Timothy Stack, Lisa Banes, Amy Weber, Corey Feldman, Tracy Dali, Simon Helberg, Jenna Lewis (více)

Ještě větší ňadra, ještě větší svaly, ještě menší mozky než Pobřežní hlídka nabídne parodie Pobřežní lýtka.
Kdo to tu zmatkuje ve žlutých plavkách? Záchranářský tým SPF 30, který má sílu slunečního ochranného faktoru číslo 30!
Možná vám dnes připadá jako parodie už sama slavná předloha sitcomu - The Beach neboli Pobřežní hlídka, ale nenechte se mýlit, to je slabota! Nenávidíte Pobřežní hlídku? Milujete Pobřežní hlídku? Tak si nenechte ujít sitcom Son of the Beach neboli Pobřežní lýtka, protože to si teprve užijete.
Trávili jste dětství u Pobřežní hlídky a David Hasselhoff a Pamela Anderson ve vás rozechvívají něžné vzpomínky na sladké chvíle před telkou? Dobře, zamáčkněte nostalgickou slzičku a těšte se na slzy smíchu, byť poněkud svatokrádežného. Myslíte si, že nic legračnějšího než Davidovy zpomaleně rozpohybované mocné plece při běhu se sirupově sladkým hudebním doprovodem už ani nemůže být? Omyl, to jste ještě neviděli jeho karikaturu, tvarohovitého Notche Johnsona, jak se natřásá na pláži v tangách. Protože Notch je rozhodně cool! (oficiální text distributora)

sako44

Jestli tohle má být parodie na pobřežní hlídku, tak nevím jestli se u toho mám smát nebo brečet. Věřte mi to. Notch Johnson a jeho squadra azzura. Na jednu stranu, tolik trapného jsem opravdu dlouho neviděl, a to že jsem toho viděl hodně. Na druhou stranu, prostě takovýmu jantorovi, jako je NOTCH, ty 3 hvězdy dát musím. ()

Phillippus

Nádherná paródia nielen na Baywatch. Systematické zosmiešňovanie klasík ako Exorcista (The Sexorcist) alebo Day of the Jackall (Day of the Jackass) na dennom poriadku. Veľmi vtipné rubriky (záverečné ponaučenie- Oh, hi teens, Notch Johnson´s here; odporúčanie po titulkách). Veľmi perverzné narážky (Attack of the CockToPuss, Lickma Bevers, Suckma Cocks). A sranda ako blázen. ()

LION-MR.T

Myslel jsem si,že tenhle seirál bude nepochopen a všichni jej budou zatracovat do odpadu a hele má to solidní nadprůměr. A je to tak :-) A moje druhá nejoblíbenější Playmates Jaime Bergman je skvělá. Ale dabing na Nově kdy jsem to viděl poprvé jako Syn pláže,který se i tak v originálu jsmenuje se mi zdál lepší,ale Prima Cool to názvem mě trochu zklamala,ale dabing ujde. Ale není nad originál. ()

Hellboy

Dokonalá záležitost s úchvatným Rolandem Kickingerem v jedné z hlavních rolí. Neuvěřitelná sranda, ale co vám budu povídat, na to se musíte podívat sami!;) Ale pozor, tenhle humor ani zdaleka nesedne všem a jestli se Son of the beach někdy dostane do širšího povědomí, je zřejmé že zdejší hodnocení z momentálních (jaro 2008) 80% opadne. Škoda.. ()

GordonCZ

"Ještě větší ňadra, ještě větší svaly, ještě menší mozky než Pobřežní hlídka" - tak to sedí dokonale. A i když ke konci seriál evidentně ztrácí dech a v posledních epizodách je opravdu hodně vidět, že v rámci původního námětu jaksi není už o čem psát, hlášky Notche Johnsona nebo Chipa Rommela nemají chybu. Ženská část týmu zase více než dostatečně vyplní vizuální stránku, takže i přes slabší konec pořád dobrá zábava. ()