Noci hrůzy

• Itálie Le notti del terrore (více)

Kosti praskají, střeva jsou trhána na kusy - vítejte v Itálii. S prastarými texty si není radno zahrávat. Rozluštění tajemství prastarých svitků, jejichž text dokáže oživit dávno mrtvé osoby, je první velkou chybou, jakou ve svém životě profesor Ayres učinil. Tou druhou pak bylo pozvání přátel, z jejichž poklidného pobytu v profesorově sídle se stává boj o holé přežití v obklíčení věčně hladových zombie. Těch jsou desítky, lační po mase a vnitřnostech, a navzdory svému stavu jsou až neuvěritelně bystré a vynalézavé. O to těžší boj hrstku přeživších čeká. (Řitka video)

Diskuze

Rajky

Rajky (hodnocení, recenze)

No... musim rict ze mi tam jedna vec nahanela hruzu a to ten syn,uchylnejsi a hnusnejsi dite sem nevidela. :D toho kluka si pamatuju doted a dlouuuuuho jete budu

na příspěvěk reagoval warv

folklorman

folklorman (hodnocení, recenze)

Nezapomenutelné hlášky z filmu: 1. Ničemové - zatracení ničemové........................ 2. Není lidský.......není na něm nic lidského.........je jako zničený časem:-):-):-) A další bláboly, které stojí za to vidět - už jen pro zasmání - dejte přednost rači Fulcimu - ten to aspoň bral trochu vážně.

fazolka

fazolka (hodnocení, recenze)

tak tohle byl můj první italský horor..moc jsem se nebál..tedy vůbec..zombie byly spíš k smíchu..trochu té krve,nějaké vnitřnosti,trochu sexu..nenadchlo mně to ale špatné to uplně nebylo..***