Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Doktor Wilzig prchá z laboratoře Enklávy s CX404; Maximus a Titus se setkávají s medvědem; Lucy se znovu setkává s Wilzigem ve Filly, kde na ni zaútočí Howard. Maximus odvede Howardovu pozornost a umožní Lucy s Wilzigem utéct. (mikki089)

Recenze (35)

William_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Věc, na kterou jsem si stěžoval u první epizody úplně vymizela - a to na občas zbytečné a zdlouhavé scény. Najednou jsme dostali plnotučnou a sakra výživnou epizodu, kde je snad všechno co jsem si od adaptace přál. Akce, bitky, dobrodružství, skvělé postavy, úžasné prostředí, dobrý děj a spousta řezničiny. Spokojenost a jen tak dál. ()

kenkaku 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

No… na úvod zase nová linka (pejsek), souvislost nula. Pozn.: útěk před rotačním kulometem pobavil. Pak střih za pipkou… a hele zase pejsek. Pak černoch… zase pejsek. Zase černoch. A to běží děj 15 minut… jo tak ony se linky prolínají. OK. Konečně se taky seriál obtěžuje s nějakým vysvětlováním a o dost méně se hraje na umění (zpomalené záběry a hudba z padesátek). A také žádní “oni”. Tohle funguje. ()

Reklama

xzajox 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Potešenie pre fanúšikov pokračuje. Rekvizity, hrdzavý assaultron, Dog meat, ripper, iguana, junk mestečko, mini nuke na predaj... uuu, roztápam sa. Nechýba ponaučenie: ak si power armor nezaslúžiš, vezmi si ho... Viem si predstaviť, že neznalca to všetko môže zmiasť, deje sa tu dosť sakra náhod, ale ja to beriem tak, že nás autori chcú naviesť do príbehu, ako sa celá parta stretne a zachráni Ameriku (ROFL). Tu sa teda parta už stretla, no skamošia sa asi až neskôr. Nestrácajme hlavu, držme sa gauča, ide sa hlbšie do pustatiny. Myslím že si ešte pôjdem zahrať. Stále nadšený 94% - 5* ()

Polgedney 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Je pravda, že se v tomhle dílu odehrálo nějak až moc náhodiček, aby se mohl děj svižně posunout vpřed. Já jsem člověk kterému ve filmech a seriálech obecně takové náhodičky nevadí, pokud jich není až moc a nejsou až moc do oka bijící, v tomhle případě je to opravdu na hraně. Aktuálně nechávám 5 hvězdiček, protože se mi seriál zatím opravdu líbí, ale je možná že až ten pocit trochu "vystřízliví", tak hodnocení změním na 4. ()

Hansolo35 odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jako nefanouška Falloutu mě to nudilo ještě víc, než první díl. Za mě tedy neskutečně velká blbina. Evidentně nestačí vytvořit postapo svět, hodit do něj pár podivných LGBT figurek, trocha krve a je z toho super nářez. Možná pro ty fanoušky, co znají hru. Tady některé akce a dialogy jsou fakt toporné jako ve videohře. Ani druhý díl neoslnil. ()

Zajímavosti (2)

  • Ve výloze obchodu můžeme vidět předválečný PIP-Boy 2000 Mark VI. Stejný přístroj pak má hráč k dispozici ve videohře „Fallout 76“. (Veskoslav)
  • Když Maximus (Aaron Moten) odlétá v helikoptéře na svojí misi, můžeme si všimnout na palubní desce žluté kachničky, která se objevuje jako easter egg v herní sérii „Fallout“. (BaBca_)

Reklama

Reklama