Maximus převezme Titovu identitu; Lucy je napadena hltačem. Howard ji zachrání, ale přijde o své léky; před válkou se Howard na naléhání své ženy stává mluvčím Vault-Tecu. (mikki089)

xzajox

Páči sa mi spôsob rozprávania príbehu. Spomínajú tam toho dosť a pritom nemám pocit, že by to moc nasilu lepili dokopy, scenár a réžia teda dostáva plus. E03 je trochu pomalšia a kĺzala by až k priemeru. Zachránil to však moment "The water chip is broken", kedy mi zabehol pukanec. Vidím, že sa kade tade snažia vložiť niečo z každého dielu: Sunset sarsaparilla z NV, Gulper z Far Harbor... plus známe platňové 60's hitovky. Stále sa bavím perfektne. Úsmev, palec hore, 91% - 5* ()

Najt

Díl, který se příběhově moc neposune, ale je doslova dobrodružný. Všechny 3 postavy jsou na cestách, a brození pustinou, ať už po písku, nebo rozpadlým městem, nebo okolo jezírka, které lemuje zeleň. To je prostě fajn podívaná. Scéna s hltačem povedená a dokonce dojde i na setkání. Každopádně výprava pokračuje, zatímco ve vaultu se rozhoduje o osudu nájezdníků. ()

Petak3

Kvalita letí dolů. Tady to zachranuje negr, nejhorší a nejotravnejší postava je ghoul, ghoul,  neco co je dle loru hry jen tupej zombík co umí mluvit a strilet zbrani, doslova krok od toho nez zdivoci a a stane se z nej feralni goul. Tady v tomhle nesmyslu se vyrovná rytíři bratrstva v power armoru. :Ddd fraška  Kazdopadně fakt mě nezajimá jeho pribeh pred valkou apod, na přetočení.  Zatim nejhorsi dil. 25%. ()

Stanislaff

Není mi cet, ale již sát a videohry šly mimo mě a o tom to zřejmě je. Seriál je pro mě španělské pueblo, vůbec mu nerozumím a tím pádem se mi vůbec nelíbí. Vydržel jsem tři epizody silou vůle a ve třetí epizodě mě dorazil ten přerostlý komický axolotl. Už se nato dívat nebudu. Vzdal jsem to. Ostatním přeji příjemnou zábavu. ()

kenkaku

A máme tu sešup. 1) flashback intro bylo jako smutná parodie - pohled na štáb byl vizuální groteska a obsahově zbytečný. 2) cokoliv z Vaultu 33 mě už nezajímá (hlavní linie se odehrává jinde) nemluvě o tom, že se chovají jako dementi (viz kauza věznice). 3) proč neměla pipka tu hlavu v batůžku? (beztak tam má kraviny). 4) černoch se chová jako dutina (a v jeho lince byla zase nějaká protivná asiatka - jako v Halo… to neumí hrát jinak?). Jediné co mě opravdu pobavilo je poslední minuta před titulky (ale kvůli tomu nadstandard určitě nedám). ()

• Scéna, ve které technik Vaultu 33 sdělí Overseerům, že se rozbil vodní čip, je odkazem na úplně první herní „Fallout“, ve kterém hledání vodního čipu bylo hlavní zápletkou. (UncleMorty)
  • Kolouch, kterého Lucy (Ella Purnell) potká u vody a následně je spolknut gulperem, je opravdový. (DavidSe)