Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Lucy a Ghúl se dostávají do nebezpečných situací, které vedou k Lucyinu morálnímu dilematu a napínavým konfrontacím. Norm odhaluje tajemství trezoru 32, což ho váže k minulosti jeho matky a vyvolává otázky o osudu obyvatel. (mikki089)

Recenze (30)

john.h 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Solidni dil s mnoha Fallout prvky. Mr Handy robot na harvestovani organu s nazvem Smik Smik, praci prasek Abraxo, Super Duper supermarket, normalni a feral ghulove (kenkaku - je pravda, ze serial moc nevysvetlil puvod ghulu, ale uz z hlavni ghuli postavy, ktera pamatuje normalni svet pred 200+ lety je zrejme, ze ziji dlouho. Jsou to proste lidi, kteri nebyli v zadnem krytu a kombinace radiace a dalsich veci z nich udelala dlouho zijici mutanty, kterym se rozpada maso, ale ziji pomerne normalne a maji imunitu vuci radiaci (proto tam Goggins bez problemu chlasta kontaminovanou vodu). U nekterych ghulu ale ta kombinace nahodnych ingredienci nebyla vydarena a zbavila je lidskosti - to jsou ty divoci ghulove, kteri proste utoci. V serialu Goggins konzumuje nejakou drogu, ktera mu udrzuje lidskost, coz presne nevim co je. Co si vzpominam, v hrach nic podobneho neni.) Za me spokojenost a solidni fan service. ()

Petak3 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Wow, oproti minulému dílu, co stál za hovno je to tady super. Mega cením super duper mart z falloutu 3, takže tady ten plnej dám. Abraxo a Mr handy potěšily. I Normova linka začíná být zajímavá. Jako je tu spousta blbostí, otravnej ghul co mě vubec nezajímá, ale ten příběh na pozadí(kdo jsou vlastně lucy rodiče a proč jsou pro vault-tec tak důležití) by mohl bejt fajn, snad to nezkoněj. ()

Reklama

whitey 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

No já nevím, Gogginsova postava se sice do Falloutu hodí, ale je extrémně nesympatická i coby krutý vilain. A když se konečně otočí karta, tak to angličanka nevyužije a nepomstí se, ani po tom všem, co jí udělal a chtěl udělat? Hele, já se strašně snažím u toho nemyslet, ale je to fakt těžký...je to odflaknutý (rozuměj - prostě obyčejnej scénář, plný berliček a idiocie) a je to odfláknutý i z hlediska Falloutu a postapo. Znova musím zopakovat, že já nejsem žádnej hardcore fanda prvního a druhého dílu, kterej kompletně odsoudí všechno od Bethesdy, ale tohle je tak těžký to jenom hltat.PS: Docela mi chyběla BoS linka. ()

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dej sa v druhej polovici začne uberať tým správnym smerom a prichádzajú aj nejaké tie uveriteľné emócie. Bohužiaľ ma špičkovanie a brutalita medzi dvoma ústrednými postavami príliš nebaví. Nolan nie je Tarantino a odrezávanie prstov na mňa pôsobí wannabe cool dojmom. Každopádne dúfam, že táto epizóda posunie ďalší vývoj do správnych koľají a toho humoru už zostane zhruba toľko, koľko v The Ghouls. ()

kenkaku 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Konečně zajímavá věc - a vyloženě mě štve, že se informace nedávkují rychleji - a to Vault 32. To drželo epizodu. Další (pro mě) nečekaná věc je, že “Red skull” není sám, ale je jich víc… ale zase (na to že mají celou epizodu) chybí info o jejich původu. Dál co mě vyloženě naštvalo je: 1) proč přišíval prst, když ji hodlá rozřezat? 2) na to že šla kilometry bez jedné boty (naboso), měla pořad nožku jak nemluvně. ()

Galerie (1)

Zajímavosti (2)

  • V čase 15:50 je pod špatně nasazenou páskou vidět, že Stephanie Harper (Annabel O'Hagan) o oko nepřišla. (Globus_Jirka)

Reklama

Reklama