Lucy a Ghúl se dostávají do nebezpečných situací, které vedou k Lucyinu morálnímu dilematu a napínavým konfrontacím. Norm odhaluje tajemství trezoru 32, což ho váže k minulosti jeho matky a vyvolává otázky o osudu obyvatel. (mikki089)

kubas369

8/10. Taková ta prostřední epizoda, kde se vlastně moc nestane jen se dozvíme sposty maličkostí o světě. Linka ve valutu je v pohodě, linka v divočině je nechutně zábavná. Mozek opět nepotřebujete. ()

Petak3

Wow, oproti minulému dílu, co stál za hovno je to tady super. Mega cením super duper mart z falloutu 3, takže tady ten plnej dám. Abraxo a Mr handy potěšily. I Normova linka začíná být zajímavá. Jako je tu spousta blbostí, otravnej ghul co mě vubec nezajímá, ale ten příběh na pozadí(kdo jsou vlastně lucy rodiče a proč jsou pro vault-tec tak důležití) by mohl bejt fajn, snad to nezkoněj. ()

Hansolo35

Tenhle díl mě zatím pobavil nejvíc. I když ten chroust z bunkru (brácha hrdinky), mě neskutečně sere. Přerostlý axolotl mexický se povedl. Začínám se těšit na další díl. P. S. To přišívání starého prstu, když za pár minut jí chce stejně rozpitvat mi přišlo taky zbytečný. ()