Režie:
Robert-Adrian Pejo, Robert Del Maestro, Jörg Mielich, Patrick Winczewski, Oren Schmuckler (více)Scénář:
Manuel Meimberg, Christoph Schulz, Wiebke Jaspersen, Wolf Rüdiger Kuhl, Jeanet Pfitzer (více)Hrají:
Andreas Schmidt-Schaller, Marco Girnth, Melanie Marschke, Steffen Schroeder, Thomas Arnold, Anne Arzenbacher, Ernst-Georg Schwill, Michael Brandner, Caroline Scholze, Klaus-Dieter Bange (více)Epizody(25)
-
Die Verurteilten (S13E01)
-
Filmriss (S13E02)
-
Tod eines Lehrers (S13E03)
-
Leipzig kloppt (S13E04)
-
Angst (S13E05)
-
Getrieben (1:1) (S13E06)
-
Getrieben (1:2) (S13E07)
-
Getrieben (2:1) (S13E08)
-
Getrieben (2:2) (S13E09)
-
Das Monster (1) (S13E10)
-
Das Monster (2) (S13E11)
-
Haus am See (S13E12)
-
Wohlfühl GmbH (S13E13)
-
Elternabend (S13E14)
-
Preis der Freiheit (S13E15)
-
Gefrorenes Blut (S13E16)
-
Graf Porno (S13E17)
-
Teufel im Himmelreich (S13E18)
-
Einer zahlt immer (S13E19)
-
Das zweite Leben (S13E20)
-
Wahre Liebe (S13E21)
-
Das letzte Lied (S13E22)
-
Wir sind nicht allein (S13E23)
-
Der Sumpf (S13E24)
-
Eiszeit (S13E25)
Hrají
Luka Omoto
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Hülya Duyar
Turecko
Nejlepší seriály:
Klub Istanbul (2021) (seriál)
Ochránce (2018) (seriál)
Láska z donucení (2022) (seriál)
Burak Yigit
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Berlínští psi (2018) (seriál)
Pasáci (2023) (seriál)
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Almila Bağrıaçık
Turecko
Nejlepší seriály:
4 bloky (2017) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Jutta Fastian
Rakousko
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Deborah Schneidermann
Nejlepší seriály:
Moje máma veterinářka (2006) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Kriminálka Berlín (2012) (seriál)
Lamou Vissay
Laos
Nejlepší seriály:
Lovci prokletých pokladů (2019) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Aaron Hildebrand
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Chudí milionáři (2005) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Jutta Wachowiak
Německá říše
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Joachim Foerster
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Ponorka (2018) (seriál)
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
Konstelace (2024) (seriál)
Simon Werner
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Bernd Stegemann
Nejlepší seriály:
Der kalte Himmel (2011) (seriál)
Deník doktorky (2008) (seriál)
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Peer Kusmagk
Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Karolina Lodyga
Polsko
Nejlepší seriály:
4 bloky (2017) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Angeline Anett Heilfort
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Ismail Sahin
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Tlusťoch (2005) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Florian Thunemann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Kriminálka Berlín (2012) (seriál)
Sebastian Weber
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Der Tatortreiniger (2011) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Sebastian Weber
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Der Tatortreiniger (2011) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Tobias Oertel
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)