Scénář:
Julia Meimberg, Manuel Meimberg, Barry Thomson, Uwe Kossmann, Jeanet Pfitzer, Roland Heep (více)Hrají:
Melanie Marschke, Marco Girnth, Nilamq Farooq, Steffen Schroeder, Sinje Irslinger, Leonie Rainer, Moritz Leu, Michel Diercks, Moritz Heidelbach, Anna Stieblich, Siegfried Terpoorten (více)Epizody(22)
-
Blackout (S19E01)
-
Falsche Hoffnung (S19E02)
-
Gefährliches Vorbild (S19E03)
-
Nie genug (S19E04)
-
Zerbrochen (S19E05)
-
Nein heißt nein (S19E06)
-
Stich ins Herz (S19E07)
-
Der Schattenmann (S19E08)
-
Der Fall Wendt (S19E09)
-
Hinter verschlossenen Türen (S19E10)
-
Goldkind (S19E11)
-
Die Intrige (S19E12)
-
Das Chinesische Licht (S19E13)
-
Die falsche Muse (S19E14)
-
Das Vogelmädchen (S19E15)
-
Absturz (S19E16)
-
Mein Kind (S19E17)
-
Nackt (S19E18)
-
Bewährungsprobe (S19E19)
-
Ranya (S19E20)
-
Tief im Herzen (S19E21)
-
Verzockt (S19E22)
Hrají
Krunoslav Sebrek
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Bülent Sharif
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Amrei Haardt
Nejlepší seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Wolfgang Zarnack
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Sebastian Fräsdorf
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Binny a duchové (2013) (seriál)
Poslední slovo (2020) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Tobias Oertel
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Caroline Scholze
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Jana Klinge
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Tom Jahn
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Dark (2017) (seriál)
Deník doktorky (2008) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Cosima Lehninger
Rakousko
Nejlepší seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Martin Bretschneider
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Toni, männlich, Hebamme (2019) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Dietrich Hollinderbäumer
Německá říše
Nejlepší seriály:
Most (2011) (seriál)
Dark (2017) (seriál)
Der kalte Himmel (2011) (seriál)
Sonsee Neu
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Pohotovost (1994) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Christian Kahrmann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Markus von Lingen
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
Génius (2017) (seriál)
Kleo (2022) (seriál)
Philipp Oehme
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Dreileben (2011) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Susanne Bredehöft
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Markus Boysen
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Tančírna na hlavní třídě ’56 (2016) (seriál)
Tančírna na hlavní třídě '59 (2018) (seriál)
Berlínští psi (2018) (seriál)
Hedi Kriegeskotte
Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
David Rott
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Vídeňská krev (2019) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)