Scénář:
Julia Meimberg, Manuel Meimberg, Barry Thomson, Uwe Kossmann, Jeanet Pfitzer, Roland Heep (více)Hrají:
Melanie Marschke, Marco Girnth, Nilamq Farooq, Steffen Schroeder, Sinje Irslinger, Leonie Rainer, Moritz Leu, Michel Diercks, Moritz Heidelbach, Anna Stieblich, Siegfried Terpoorten (více)Epizody(22)
-
Blackout (S19E01)
-
Falsche Hoffnung (S19E02)
-
Gefährliches Vorbild (S19E03)
-
Nie genug (S19E04)
-
Zerbrochen (S19E05)
-
Nein heißt nein (S19E06)
-
Stich ins Herz (S19E07)
-
Der Schattenmann (S19E08)
-
Der Fall Wendt (S19E09)
-
Hinter verschlossenen Türen (S19E10)
-
Goldkind (S19E11)
-
Die Intrige (S19E12)
-
Das Chinesische Licht (S19E13)
-
Die falsche Muse (S19E14)
-
Das Vogelmädchen (S19E15)
-
Absturz (S19E16)
-
Mein Kind (S19E17)
-
Nackt (S19E18)
-
Bewährungsprobe (S19E19)
-
Ranya (S19E20)
-
Tief im Herzen (S19E21)
-
Verzockt (S19E22)
Hrají
Sabine Falkenberg
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Till Florian Beyerbach
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Holger Hauer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Natascha Paulick
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Dark (2017) (seriál)
Der kalte Himmel (2011) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Pero Radicic
Nejlepší seriály:
Drzavni sluzbenik (2019) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Paul Herwig
Německo
Nejlepší seriály:
Titanic - krev a ocel (2012) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Jonas Hien
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Sabine Werner
Nejlepší seriály:
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Robert Schupp
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Tančírna na hlavní třídě ’56 (2016) (seriál)
Anna von Haebler
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Jonas Fürstenau
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Katja Danowski
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Tlusťoch (2005) (seriál)
Matthias Ziesing
Německo
Nejlepší seriály:
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Imogen Kogge
Nejlepší seriály:
Dům snů (2022) (seriál)
Bauhaus – Nová doba (2019) (seriál)
Dreileben (2011) (seriál)
Kai-Peter Malina
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Hotel Adlon (2013) (seriál)
Stromberg (2004) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Anna Herrmann
Německo
Nejlepší seriály:
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
Skylines (2019) (seriál)
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Patrick Winczewski
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Konstantin Frolov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
Dreileben (2011) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Anke Retzlaff
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Caspar Langer
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)