Scénář:
Julia Meimberg, Manuel Meimberg, Barry Thomson, Uwe Kossmann, Jeanet Pfitzer, Roland Heep (více)Hrají:
Melanie Marschke, Marco Girnth, Nilamq Farooq, Steffen Schroeder, Sinje Irslinger, Leonie Rainer, Moritz Leu, Michel Diercks, Moritz Heidelbach, Anna Stieblich, Siegfried Terpoorten (více)Epizody(22)
-
Blackout (S19E01)
-
Falsche Hoffnung (S19E02)
-
Gefährliches Vorbild (S19E03)
-
Nie genug (S19E04)
-
Zerbrochen (S19E05)
-
Nein heißt nein (S19E06)
-
Stich ins Herz (S19E07)
-
Der Schattenmann (S19E08)
-
Der Fall Wendt (S19E09)
-
Hinter verschlossenen Türen (S19E10)
-
Goldkind (S19E11)
-
Die Intrige (S19E12)
-
Das Chinesische Licht (S19E13)
-
Die falsche Muse (S19E14)
-
Das Vogelmädchen (S19E15)
-
Absturz (S19E16)
-
Mein Kind (S19E17)
-
Nackt (S19E18)
-
Bewährungsprobe (S19E19)
-
Ranya (S19E20)
-
Tief im Herzen (S19E21)
-
Verzockt (S19E22)
Hrají
Josef Heynert
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Der Tatortreiniger (2011) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Lore Richter
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Veterinář vyšetřuje (2014) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Bianca Nawrath
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Rosamunde Pilcher (1993) (seriál)
Judith Sehrbrock
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Thomas Arnold
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Válečná generace (2013) (seriál)
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Leonard Carow
Německo
Nejlepší seriály:
Svět v plamenech (2019) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Nicole Mercedes Müller
Německo
Nejlepší seriály:
Oktoberfest: krev a pivo (2020) (seriál)
Freud (2020) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Thomas Lawinky
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Osm dní (2019) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Anja Schneider
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Charité (2017) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
David Bunners
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Timo Hack
Nejlepší seriály:
Tančírna na hlavní třídě ’56 (2016) (seriál)
Berlínská mise (2016) (seriál)
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Jasmin Gassmann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Zločin v Alpách (2019) (seriál)
Natalia Rudziewicz
Německo
Nejlepší seriály:
Charité (2017) (seriál)
The Team (2015) (seriál)
Tenká černá linie (2013) (seriál)
Sylta Fee Wegmann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Tlusťoch (2005) (seriál)
Adrian Topol
Polsko
Nejlepší seriály:
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
Oderbruch (2023) (seriál)
Binny a duchové (2013) (seriál)
Oliver Reinhard
Západní Německo
Nejlepší seriály:
My jsme Vlna (2019) (seriál)
Pusinka (1997) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Luke Neite
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Jan Böhme
Nejlepší seriály:
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Peter Benedict
Švýcarsko
Daniel Lommatzsch
Nejlepší seriály:
Temný les (2020) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)