Režie:
Oren Schmuckler, Maris Pfeiffer, Robert Del Maestro, Patrick Winczewski, Franziska Jahn (více)Kamera:
Constantin Kesting, Henning Jessel, Matthias Papenmeier, Michael Clayton, Roman Nowocien (více)Hrají:
Marco Girnth, Melanie Marschke, Amy Mußul, Katrin Bühring, Tessa Mittelstaedt, Matthias Schloo, Petra Kleinert, Louie Betton, Leon Seidel, Christin Heim, Peter Laser, Anna Stieblich (více)Epizody(22)
-
Kenny (S21E01)
-
Unvergessen (S21E02)
-
Die Verwechslung (S21E03)
-
Die Falle (S21E04)
-
Albtraum für Rossi (S21E05)
-
Aus der Not (S21E06)
-
Einmal um die ganze Welt (S21E07)
-
Vandalengold (S21E08)
-
Cold Case (S21E09)
-
Vom Himmel gefallen (S21E10)
-
Dr. Anwar (S21E11)
-
Der gefesselte König (S21E12)
-
Druck (S21E13)
-
Tod im Angebot (S21E14)
-
Rotkäppchen (S21E15)
-
Die Mörder meiner Tochter (S21E16)
-
Entrissen (S21E17)
-
Verschüttet (S21E18)
-
Die letzte Rate (S21E19)
-
Kampf ums Paradies (S21E20)
-
Dunkle Triade (S21E21)
-
Tod auf der Seidenstraße (S21E22)
Hrají
Cornelia Heyse
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Alexander Müller
Nejlepší seriály:
GSG 9: Speciální jednotka (2007) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Michael Gerber
Německá říše
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Neviditelné hledí (1973) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Christine Schmidt-Schaller
Nejlepší seriály:
Stromberg (2004) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Anja Taschenberg
Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Inga Lindström (2004) (seriál)
Enno Hesse
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Die Eifelpraxis (2016) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Daniel Friedrich
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Donna Leonová (2000) (seriál)
Otec Braun (2003) (seriál)
Matthias Freihof
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Johannes Franke
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Dámský gambit (2020) (seriál)
Génius (2017) (seriál)
Dva světy (2017) (seriál)
Ivan Georgiev
Bulharsko
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Tom Keune
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Ach, ta Hela (2022) (seriál)
Der Palast (2021) (seriál)
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Bogdan Pirnau
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Daniel Steiner
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Steffen Münster
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Stromberg (2004) (seriál)
Turečtina pro začátečníky (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Bettina Burchard
Francie
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Peer-Uwe Teska
Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Moje máma veterinářka (2006) (seriál)
Esther Agricola
Nejlepší seriály:
Správná dvojka (1994) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Christoph Mory
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Místo činu (1970) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Sabine Beck-Baruth
Nejlepší seriály:
Poslední slovo (2020) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Clara Veihelmann
Nejlepší seriály:
Moje máma veterinářka (2006) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)