Nekecej a pádluj!

• USA Without a Paddle (více)

Jako kluci byli Dan Mott, Jerry Conlaine, Tom Marshall a Billy Newwood nejlepšími kamarády. Jenže pak vyrostli a jejich cesty se rozdělily. Astmatický Dan se stal doktorem, ale pořád je přehnaně opatrný. Jerry pracuje u psacího stolu, ale touží po práci ve volné přírodě, ačkoli jeho přítelkyně by byla raději, kdyby trošku dospěl. Tom žije ze dne na den, jezdí na Harleyi, svádí holky a pokouší se vyhnout vězení. Po letech se sejdou na Billyho pohřbu, zavzpomínají na staré časy a zajdou do staré klubovny, v níž si kdysi přísahali věrnost a snili o nalezení ztraceného lupu D. B. Coopera, nejslavnějšího bankovního lupiče 70. let. Ukáže se, že Billy léta pracoval na mapě, která by je dovedla k pokladu, a tak netrvá dlouho a padne návrh vyrazit do divočiny a dotáhnout sen do konce. V malém provinčním městečku si pronajmou kanoi a vyrazí po řece. Jenže cesta zdaleka není tak báječná, jak si zpočátku představovali. Musí prchat před neodbytnou medvědicí a zdolat peřeje, zakončené vodopádem. Sice se jim nic nestane, přijdou však o mapu a zásoby. Pro Dana je to příležitost navrhnout, aby se nejkratší cestou vrátili. Naděje mu svitne, když objeví obdělávané pole. Než však stačí vydechnout, zjistí, že jde o marihuanovou farmu, kterou obhospodařují ostří hoši Dennis a Elwood, kteří nejsou vůbec nadšení, že se jim po poli promenádují městští hejsci a ničí jim úrodu. Jestli staří kamarádi nakonec přece jen najdou poklad, není jisté. Cestou však objeví něco mnohem cennějšího. (TV Nova)

-Marc-

Zajímavá a nefšední komedie. Ustřední trojka celkem funguje a je to i celekm ftípné (až na pár ujetin). Solidních 50% ()

Rokle

Hezká příroda, slušné hlášky a dvojka z Maxim Turbulenc měla taky něco do sebe. V rámci "kámoši se po letech sejdou a zažijou dobrodružství" snesitelná podívaná. ()

MickeyStuma

Tři kamarádi v divočině hledající nějaký poklad a proti nim dva burani. Opět neoriginální námět tentokrát s mladými lidmi. Komediální prvky jsou lehké a nenásilné, takže se jedná o běžnou nenáročnou komedii, která pobaví a neurazí. Pro mladé je to i jistá inspirace. Existuje i jiná zábava, než sedět doma u videoher. V zábavě se tu rozhodně netlačí na pylu, takže ne každého tento snímek nadchne. Pro mne je lepší průměr. ()

Fujara777

ÁNO: Pohoda. Traja neskúsení chlapi, ktorí si svoje mindráky z detstva zoberú na dobrodružstvo do divočiny.To smrdí zábavou. NIE: Ale aj nedotiahnutím a zvláštnymi postavami. Nejaké tie exkrementy a z času na čas nepodarený fórik. ()

asentra

Když člověk přistoupí na to, že je to šílenost a nečeká od toho žádnou psychologickou hloubku, tak se i pobaví. Občas ()

salamandrr

Poté co pokřtí loď řekne indián "Dík za střepy, tady si hrajou moje děti", když je honí medvěd jeden týpek si sundá boty a druhý se zeptá "Myslíš, že budeš rychlejší než medvěd?" "To ne, stačí když budu rychlejší než vy dva."....prostě další podařený americký Béčko, které mu na kvalitách přidává americká krajina jak z National geographicku ()

Barak

Nuda! Parta břídilů si udělá výlet do divočiny, dělají hloupé vtipy, které nefungují a občas jdou až za hranici trapnosti a celé je to hrozná nuda s nesympatickým obsazením a já jsem u toho někdy až trpěl.... 3/10 ()

Jeand´Boa

Dalo by se hodnotit, že nehodlám vyhledávat tento film opět...pokud jej někdy zahlédnu a nebude nic lepšího na program, asi to přežiji, ale uchvácen rozhidně nejsem... ()

Torgal

Nečakane podarená komédia s trochu hrubším humorom (od fekálnych nechutností je ale na míle vzdialená, i keď sa tu hádže hovnami). Hodina a pol ubehla veľmi príjemne, na mnohých miestach som sa fakt nasmial šialeným situáciám, do ktorých sa trojica hrdinov neustále dostávala (eskapády s medveďom vládnu). Prekvapujem sám seba a dávam štyri hviezdy. 7/10 ()

Razzor_82

"Nemá se ta řeka rozdvojovat?" Bláznivá dobrodružná jízda ve které se střídají dobré vtípky s trapností. Příběh o hledání pokladu je celkem o ničem ale dá se u toho dobře vypnout a pobavit. Ústřední herecký trojlístek je na pohodu. Pobaví matka medvědice a dvě pěkné divoženky na stromě. 6/10 ()

Realmond

Svižná komedie o třech rozdílnejch kamarádech který se znaj od dětství. Je to zábava a akce u které se člověk nenudí. ()