Takešiho hrad

(pořad)
  • Japonsko Fûun! Takeshi Jô (více)

Japonská zábavná súťaž, ktorej hlavnou postavou je gróf Takeši. Svoj hrad opevnil a pripravil neprekonateľné prekážky pre všetkých, čo by sa chceli k nemu dostať. (oficiální text distributora)

sskrblik

Pořádnej újeb - halda éterických bytostí ( japonců na tripu ) a k tomu poskakujících po různých překážkách. ()

ravalah

Otresny dabing na prime, kde nikdo nerozumi ani tomu, co se tam deje a co vlastne rikaji. Pouze odhaduji a tim je to velice trapne. ()

Kosmik 1

Pěkná šílenost, ale dobrá. U nás dost netradiční a asi i nemožné něco podobného uspořádat. Takže palec nahoru. :-) ()

Ludivitto

Troje papírové dveře, jen jedněmi se dá opravdu projít / proskočit / proběhnout / proplazit se - Japonci jsou holt opravdu vynalézaví. A Takeshi Kitano je geniální. ()

ssfan

Bláznivý japonský pořad, který se mi zalíbil od prvního zhlédnutí. Super Obuči-Kopto v labyryntu mě vždycky pobavil, jak soutěžícím mazal obličeje bahnem. ()

giovanni3

V době slávi tohoto pořadu jsme jej nesledoval. Sleduji až letos (2011) na Cool a jak to je s odstupem a nezažil jsem to, když to bylo ,,in,, tak mám na to jiný pohled a dávám pouze 3z5, ač věřím zažít boom tohoto pořadu tak dám klidně 4z5 stejně jako třeba Hrám bez hranic. :) ()

vincent

Tak na tomto som sa vždy narehlil. Niektoré súťaže boli až stupídne a skoro vždy sa niekomu niečo stalo - ale to bola na tom tá najväčšia sranda :). ()

Kejdlo

Šílení asiati opět na scéně. Dlouho jsem to nepobíral, ale stojí to vážně za to. Úchylné a zábavné zároveň. ()

borec999

Na toto sa mohli dať nahovoriť naozaj iba Japonci :D Nenáročná oddychovka a nedocenený kult, u ktorého sa dá pomerne slušne pobaviť. Mal som to šťastie a podarilo sa mi raz vidieť aj diel, kde gróf Takeši neubránil svoj hrad, a tak nezaznela najčastejšie požívaná veta v tejto relácii: "Dnes nemáme v Takešiho hrade žiadneho víťaza" 80% a nostalgické 4* ()

Lavi

...já těm Japoncom asi nerozumím. Ale když už jsem se díval, tak jsem se jim docela zasmál. Mimoto, Takeshi je geniální Japonec. Ale to oni jsou asi všichni. Úžasná rasa, ti Římani. To už je zase něco jiného... ()