Takešiho hrad

(pořad)
  • Japonsko Fûun! Takeshi Jô (více)

Japonská zábavná súťaž, ktorej hlavnou postavou je gróf Takeši. Svoj hrad opevnil a pripravil neprekonateľné prekážky pre všetkých, čo by sa chceli k nemu dostať. (oficiální text distributora)

Fallen_One

Tohle je ultrazábavná japonská blbinka, na které jsem se stal docela snadno závislým :D v tom dobrém slova smyslu. Od té doby, co ji vyměnily na Coolu za fear factor jsem byl zpočátku skeptický, ale jako nahrazení to je akceptovatelné. I když... FF bych tam taky ocenil. Nejvtipnější na celé soutěži je kromě disciplín samotných komentář! Ten frajer co to dělá k tomu snad byl zrozen... ()

kvasiva

"Dnes Takešiho hrad zase nebyl dobyt" :D tuhle hlášku jsem slyšel nejčastěji na prima cool :)) místy zábava, místy zábava větší. Ale je zde vidět, že i soutěžící si z toho dělají srandu a baví se. A to je dobře. ()

KajusaK

Soutěž která se nedá nadvakrát vyhrát,ale o výhru v tomhle případě nejde. Jde tady o vtip a geniální soutěže :)) ()

MJMilan

Tahle soutěž, to muselo být něco pro Japonce. Hafo zábavy v podobě různých soutěží, ale hlavně kopec srandy v podání mistra Takeshiho. ()

Los

Důkaz japonské (a Kitanovy) šílenosti, skvělý prostředek na zlepšení nálady. I když se disciplíny vcelku často opakují, člověk stejně nechce, aby některou vynechali :) U mě jednoznačně vede přeskakování velryb s Pocahontas :) 8/10 ()

Honzíno

Tohle je totální zhovadilost, která je tak cáklá a kde jsou všichni tak naprosto brutálně ztřeštění, až jí mám rád. ()

T-pack

Konečně se Cool rozhodl to znovu dávat! O co, že je to vtipnější, než jakákoli jiná opičí dráha v televizi i po pětadvaceti letech. ()