V polském Trojměstí se na pláži najde mrtvola mladé holky. Státní zástupce spojí síly s matkou oběti, aby odhalili pachatele, ale nebude to jenom tak. (Netflix)

Gilmour93

Gdaňsk, Gdyně, Sopoty, prokurátor do roboty! Zajímavé, jak se od úvodní identifikace zdokonaloval v empatii a jaké de facto nahodilé podněty jej přivedly k usvědčujícím důkazům. Výběr songů k obrazu moc neseděl, stejně jako délka slepoty nad činností kolegy, co to hraje na obě strany. Vodění diváka za nos ve směru gangsta Kojaka, co trousí vtipy o ženských zadcích, bylo zhruba stejně čitelné, jako následující plot twist. Pokud ho náruživý čtenáři detektivek neodhalili dávno dopředu, měli by se vrátit k Danielle Steelové! ()

sochoking

Výborná polská krimi v duchu 90. rokoch čo dokonca navodzuje i muzika vo filme. A kto na deväťdesiatkach odžil éru najlepších thrillerov , bude mu jasné tiež, ako film skončí. Avšak to mu absolútne nebude brániť ohodnotiť ho i napriek tomu nadpriemerne.  P.S. Jakub Gierszał ma potešil konečne v kladnej úlohe! Väčšinou totiž hrá totálnych, arogantných a bezcharakterných chujov. ()

Sebule

Poláci se mi tentokrát trefili do vkusu. I když začátek mě nejdříve moc neoslovil, potom se to rozjelo. Skvěle technicky zvládnuto, celkově takové ponuré (i když mohlo být ještě o něco víc), pár nepříjemných scén a více než dobře herecky zvládnuto. Do toho krásné scenérie baltské části Polska, které neomrzí. Na konci skvělý zvrat a napětí. Hodnocení: 7/10 ()

Pitryx odpad!

Brutální a drastický? To jako v těch náznacích a pár záběrech nebo v čem? Je to naprosto obyčejná kriminálka navíc roztahaná a nudná, až to bolí. Možná to hodnotím z pohledu zklamaného, který se těšil na pořádný nervák a už po dvaceti minutách okousával z nudy střapce na záclonách. Neskutečná škoda mého času! ()

mnx

Poláci si vyzkoušeli temnou kriminálku, ale výsledek na mě působí spíš rozpačitě, až úsměvně. Všichni v tom jedou, všichni jsou nějakým způsobem spojení, nebo přímo podřízeni lidské zrůdě, která si na pobřeží chladného Baltu dělá co chce, a čeká se jen na rytíře ve zbroji, který to celé rozsekne, protože je dostatečně naivní, aby se nebál. Ani herecké výkony - zejména mladých herců, mě nedokázaly úplně vtáhnout. Ve výsledku celkem dobrý, ale příště zase radši něco od Agnieszky, nebo nějaký díl naprosto kulervoucího Dekalogu. ()

• Film bol natočený v Gdansku, Sopote a Gdynii (Poľsko). Natáčanie trvalo od 15. apríla do 31. mája 2023. (Arsenal83)
  • V čase 01:34:16 je prsten příliš velký na to, aby přesně seděl na prst mladé ženy. (Johnny.ARN)