Matka roku

• Polsko Dzień Matki

Bývalá zvláštní agentka Nina opráší svoje vražedné schopnosti, aby osvobodila uneseného syna, kterého nikdy nepoznala. A nenechá si v tom nikým zabránit. (Netflix)

bender111

Nechápem tie hodnotenia. Toto je skvelá vec od poliaka. Ešte že son som sa neriadil hodnotením a pozrel tento poľský skvelý akčný a vtipný počin ()

mdf

Když si nějaké věci odmyslíte,tak na Poláky to nebylo vůbec špatný. Už jenom to,že Češi nikdy v životě ani takovýhle akčňák nenatočí, protože na to nemají. Dobré nápady při bitkách a docela uvěřitelná hlavní představitelka,tak mi z toho vyšlo na 3 hvězdy. ()

jardas

Těžce uvěřitelný příběh,  těžce uvěřitelná hlavní postava, těžce uveritelní záporáci,  celé to je takové....no, nekoukatelne. Ani souboje a rvačky nebyly uvěřitelné...zkrátka ztráta času. ()

chamonix

Chvíli to vypadalo na Brutální Ninitu, ale pak se objevil úchylnej pleška a Rusové a nadšení upadlo. Když se pak s kulkou v rameni hlavní hrdinka stále rvala jak Vémola, padalo dál a dál ... Ze čtyř na ***, pak dvě, ...   +++   Krvák plný šíleností zvládnou asi jen Japonci: The Hajirai Machine Girl! ()