Stopař

• USA Tracker
USA, 2024, 17 h 36 min (Minutáž: 39–44 min)

Tvůrci:

Ben H. Winters

Předloha:

Jeffery Deaver (kniha)

Hudba:

Tyler Bates

Justin Hartley, Robin Weigert, Abby McEnany, Eric Graise, Fiona Rene, Lee Tergesen, Garfield Wilson, Paniz Zade, Alison Araya, Link Baker, Mattia Castrillo (více)

Drsný samotář a lovec odměn se toulá po Spojených státech, zatímco se potýká s rozvrácenou rodinou. (Disney+)

kkoc

Za mě dobrý ... v amerických reáliích a na pohodu. Na pohodu nemyslím, že by to byla limča, ale že je to dobrý relax po náročném dni. Nehty si neokoušu (což je za mě pozitivní), ale je tam akorát míra napětí a dobrých konců. Zatím 7 dílů a jdu na další. EDIT: Už celá série a doufám, že bude další. ()

jfaba

Chtěl jsem dát odpad, ale když jsem vydržel 10 dílů, tak si to ,,zaslouží" *. Ale byla to hrůza hrůz. Co to ten Jeffery Deaver vypotil... ()

Akret120

Prvé časti ma ako tak bavilo pozerať ale potom to začalo byť trochu nudné a zdĺhavé, ale dá sa to pozerať keď je večer a nemáte si čo lepšie pozrieť tak asi ano ale inak je to strata času  Ps. Pozerám to kôli postave Rufusa /Jensen Ackles ()

Mamlas odpad!

Velmi hloupoučký a povrchní seriálek. Všechny potřebné informace padají z nebe nebo vznikají záhadně bleskovou "logikou" v mysli hlavního hrdiny či otřele zjednodušeným přičiněním některého z jeho groteskních pomocníků. Při vypnutém mozku lze doporučit nenáročným spotřebitelům jako kulisu k vaření, žehlení či věšení prádla. ⬇️ 8% ()