V roce 1758 se má dědičný princ Damián Karel Ludvík zasnoubit s pruskou princeznou Frederikou. Damián z toho ale není příliš nadšený a raději holduje lovu, flirtování s místními vesničankami a popíjením se svým nejlepším přítelem, alchymistou Matoušem. V současnosti se zase Eliška Mlynářová chystá na propagaci nejnovější řady svých proslulých marmelád. Vzhledem k tomu, že její firma Marmelišky příliš neprosperuje, jde o naprosto zásadní událost. Buď se povede firmu opět nakopnout, nebo ji bude muset Eliška prodat, jak ji často připomíná její partner Martin. Že spolu tyhle dvě události vůbec nesouvisejí? Tak to se pletete! Stačí, aby Matouš při jednom alchymistickém pokusu omylem vytvořil tinkturu k cestování časem. A pak už se tyhle dvě období začnou proplétat víc, než si dovedete představit! (TV Prima)

PavkaHu

Jedna za Roberta Urbana (proč, paruko, proč?), druhá za odvahu. Ale uvidíme, jak se to vyvine (ano, jsem taky odvážná). A vyřiďte Emmě, že je třeba a otevírat pusu, když chce něco říct. ()

Moor8 odpad!

Tohle by měli pouštět studentům na FAMU, aby se naučili, jak dělat kvalitní tvorbu. Stačí udělat všechno obráceně. ()

Jila

Já myslím, že účel to plní. Vedle Emmy jsou všichni tak dobří herci...:) Přijde mi, že si to všichi užívají, ale ona se bere tak strašně vážně... Třeba se to časem zlepší, rozhodně jí fandím! :) ()

Nedos. odpad!

Rozhodl jsem se že se na to teda podívám, abych mohl zhodnotit. Vydržel jsem polovinu první epizody. Tahle věc exceluije hlavně v mizerné kameře doplněné strašně mizerným zvukem. S mizernými hereckými výkony a naprosto mizerným scénářem to připomíná nějaký homevideo amatérského hereckého sboru. Takový to video, který natočíte jako dokumentaci k tomu co skutečně natáčíte. Opravdu nevěřím tomu že tohle někdo myslel vážně. Nejvíc peněz na celém natáčení tohoto díla bylo nejspíš investováno do cateringu. ()

Sylviiik

Jelikož jsem dokoukala Slunečnou (s odřenýma ušima) a koukala i na ZOO (Do 50. dílu, víc už bohužel nedám), chtěla jsem vidět i český seriál, kterému nepíše scénáře ten věčně deprimovaný Decastelo. A čekala jsem teda větší průser. Sice za to možná může i sklenka vína a dobrá nálada po zhlédnutí pohádky Luck, ale první díl opravdu ušel. Emmu znám jen z médií, a ať už si na ni mohu vytvořit názor jakýkoliv, rozhodla jsem se soudit jen její roli a výkon. Má hrozně příjemný hlas, v roli působí vyrovnaně a na to, že není herečka, se mi v roli líbí. S Urbanem už je to trochu horší, občas působí dost strojeně a nepřirozeně, ale pořád se to dá a věřím, že si na něj zvyknu. Některé scény jsou tak trochu na sílu, ale budiž, to víno dělá svoje. Co mi ale vadilo nejvíc, byl vypravěč. 🤷‍♀️ Absolutně nechápu jeho úděl, vždyť tu není potřeba, divák Primy přece neznamená hlupák! Nebo jo? Podle těch, co dali odpad, zřejmě ano. Budiž, ať jsem klidně za hlupáka, ale dám tomu šanci. Většina zdejších kritiků stejně dala odpad jen z rutiny (protože co zplodí Prima, je přece automaticky odpad), a pak se jdou dívat na takové skvosty jako třeba Výměnu manželek, Prostřeno nebo Love Island. 😏 ()

Icener

Viděl jsem Zombie Nacistu letět na žralokovi co loví letadlo(Sky Sharks), žraločí tornádo ohrožovat lidstvo(Žraločí tornádo) nebo mutanty co používají vlastní prdy k letu (Chvění) a myslel jsem si, že větší bizár snad už neuvidím, zase jsem se spletl. Na druhou stranu jsem se chvilkama i bavil, třeba bojová scéna Eliška vs. Milan si myslím že překoná i legendární bojovou scénu Kirk vs. Gorn (Star trek). Samotný závěr prvního dílu mě pobavil nejvíc, místo toho aby vás navnadil na další díl, tak vám plivne do ksichtu hlášku "A zazvonil zvonec a pohádky je konec, nebo ne?" Tak to jsem se fakt musel zasmát. :D ()

Frank.Magnus odpad!

Píčovina na kvadrát z produkce TV prima. Čekal někdo něco jiného? Tahle televize nyní produkuje jeden klenot za druhým. Tam se hledá naprosté dno, kdy nad sebe dostali snad i TV Barrandov. Gratulki. Někdo si řekl že vezme zápletku z legendárních francouzských Návštěvníků a udělá z toho klasickou primáckou sračku. ()

goauld

Hodnotit toto "dílo" nebudu. Jen poznamenám, že od komančů fakt nebyl natočen žádný český televizní seriál, který by mě nejen zaujal, ale na který by se dalo dívat (alespon na několik dílů). Bohužel doba KVALITNÍCH herců je dááávno pryč a noví rozhodně nejsou a NEBUDOU. Na druhou stranu - dnešní česká společnost už tak "otupěla" různými Ulicemi, ZOO, Ordinacemi, že v podstatě kvalitu nevyhledávají a tenhle "konzum" jim bohatě stačí... Škoda, ale co se dá dělat. ()

Rajec

Na první díl seriálu jsem přepnula náhodou a nechala to běžet asi 10 minut, protože mne zajímalo, jestli se vyplatila reklamní kampan, která seriál předcházela .... nevyplatila. Jednu hvězdičku dávám za nápad - s lepším scénářem a herci, kteří umějí lépe hrát a hlavně srozumitelně artikulovat, by to nemuselo být špatné. Ale takto si další díly nechám určitě ujít. ()

tein odpad!

Další televizní masakr kde se "herci" předhání kdo předvede horší toporný výkon a kdo hůř řekne větší nesmyslnou větu než ten někdo jiný s kým zrovna asi jako mluví. Celá banda všech těch třetiřadých/céčkových asi seriálových pseudo herců podává výkony hodné zlaté maliny, ale tomu všemu s velkým odstupem vévodí Smetana, která si teď asi hraje i na hérečku. Že by Smetana byla mladší verze Brožové? To už tam rovnou mohli dát i Agátu a obě tyto umělkyně mohli podat obdobný otřesný výkon na druhou. U rodičů na dovolené opravdu nestačím vycházet z uděsu, občas zahlédnouc v TV něco nepochopitelného jako je právě tento odpad jako vyšitý. Naštěstí to bylo jen na pár minut a zvědavosti během přepínání mezi reklamami, a dokonce i moji rodiče byli v úplném šoku z této nevídané hrůzy, ač jsou jako důchodci opravdu schopni koukat téměř na cokoliv. ()

Animka odpad!

Už dlouho jsem neviděla něco tak hloupého. Ale po všech těch Ulicích a Růžových zahradách se nedivím. Nejen díl samotný, ale hlavně dva hlavní protagonisté jsou "odpad", co se herectví týče. ()

Redukovana.K odpad!

Tak jsem po tom virálu co nám Emma (neumím skloňovat české jména) Smetana udělala svojí bojovou scénou musel vidět aspoň jeden díl... Ano obětoval jsem asi 30 bodů IQ za tento pokus, ale co bych pro ostatní neudělal.  A tady máte můj postřeh který bych vydal jako kuchařku  Budete potřebovat:  scénář filmu Kate a Leopold. stupidního českého scénáristu(možná více jak jednoho), Prima TV, Smetanu (kysanou),  malí rozpočet,  vidinu velkých zisků. '''''  Na začátku vezmete scénář skvělého romantického filmu Kate a Leopold z něho vykostíte vše co můžete a zahodíte to co zbyde dáte českému seriálovému Scénáristovi asi dvě hodiny necháte pracovat aby vám potom dodal originální název "Eliška a Damián" potom přidáte malí rozpočet a nastavíte funkci "na první dobrou" a necháte štáb "Prima TV" hnětat postupně přidáváte Smetanu až to celé zhoustne pak s vidinou velkého zisku podáváte na televizní obrazovky... ()

rottencom odpad!

Viděl jsem první díl a snad poprvé jsem ocenil význam pilotních dílů... Kdyby tohle promitli v pilotu někomu soudnému, kdo nad tím drží dlaň a rozpočet,  tak to zarizne v zárodku. Jsem přesvědčený,  že další díly to nenarovnají... ()

janececek odpad!

Šlápnout vedle může kdokoliv, ale prosím vás, copak to nikdo z celého produkčního týmu neviděl? Po všech stránkách natolik bizarní záležitost, vedle níž stálé klenoty typu Ulice vyznívají jako mistrovské dílo. Tady je zlé prakticky všechno - kamera, hudba, scénář, kulisy a hlavně “herecké“ výkony. Nevěřím, že to někdo ze zúčastněných myslel vážně a pokud ano, je to ještě větší průser! ()