Geniální specialistka na boj proti teroru nedůvěřuje umělé inteligenci, ani co se za nehet vejde. Při zoufalém honu na zlotřilého robota ale možná změní názor. (Netflix)

Folio

Milfka jemně za horizontem s crushem na AI v exoskeletonu, probíjející se nepravděpodobným scénářem, kompilujícím Terminátora, Her s koulema, Avatara, Železňopěstáka a tucet jiných vykrádaček, mě dokonale zklamala. Dnes nebudu hodnej a poté, co jsem si nemohl vzpomenout u závěrečných titulků jak se ten film vlastně jmenuje, jsem ubral ještě jednu hvězdu. Za zbytečnost. Plytký děj a kýble CGI už nezachránila ani áčková hvězda v roli Ženy za pultem nachytřeného mechanoida. Kladný bod za překecání Marka Stronga za účast na tomto spektáklu. ()

ReichelTomas

Docela dobrý sci-fi film, má dabing, hezký vizuál, fajn postavy, děj je trochu roztahaný. Čtyři hvězdy. Jenom proč si jako myslejí, že najdou nějaký kód v nějakém procesoru? 😂 ()

Zazzy

Spoiler warning. Škoda, že je to zápletkou vykrádačka všech předcházejících AI filmů, od Já, robot přes Ultrona z Avengers, po Terminátora. AI vyhodnotí lidstvo jako sebedestruktivní a tak je chce zničit aby je zachránil. Hlavní hrdinka nemá ráda AI. Bla, bla. Viděno stokrát. Obohacené o prostředí jiné planety. Ale jako oddechovka je to příjemné.  Buď se to třpití světélky, nebo někdo umírá. Přidal bych trochu více akce. Šlapání na malé androidy velkým robotem je sice fajn, ale kdyby se prali dva velcí roboti, mohlo to být záživnější. ()

JancakV

Skvěle plynoucí béčková akční sci-fi, co byste od toho chtěli víc? A přece. I přes občasné nelogičnosti, kterými běžně plývají i nahajpovaná "díla" z poslední doby, je ve filmu i něco navíc, a není to tak jen bezduchá akce. ()

Hansolo35

Jennifer Lopez...bylo jasné, že herecký koncert se konat nebude. Navíc už je to vyzobaná kopretina se zadkem jako traktor. Ovšem čekal jsem aspoň nějaké zajímavé lokace. Dostal jsem kopii Pandory zkřížené s LV 426. Navíc komplet všechno - planeta, vesmír, stroje, děj vypadá jako vytvořené Ai z počítačové animace. Děj klopýtá společně s těmi hereckými výkony. Nejděsivější okamžik byl prezentace její matky. To bylo jako když Von der Lejnová prezentuje úspěchy EU... kůň by blil. Humor se tu vyskytuje v okamžicích, kdy AI řekne kolik minut života jí zbývá a ona místo zvýšení rychlosti začne zkoumat kytku, filozofovat, či myslet na matku. Prostě přesně, jak by reagoval běžný génius, kterým má Atlas být. ()

patto

áno, má to tam logické "veci" nad ktorými treba prižmúriť očko (niekedy možno až málinko najivné) ale nieje to vôbec zlé a vizuálne je to pôsobivé (žiadny lacák) . Zároveň prináša aj do sveta scifi nové, drobné myšlienky...Za mňa 72% a 5x* na podporu hodnotenia ()

Merotren

Typický Netflix ale nějakým způsobem ještě hůř než obvykle? Dostali jsme se do bodu, kdy to už nikoho nepřekvapí. Tahle nepřiznaná Titanfall adaptace zas a znovu ukazuje, jak se to nemá dělat. Absolutně nic mě na tomhle paskvilu nezajímalo. Bylo to hnusné, cringe, nudné a tisíc dalších přívlastků, však už to znáte. A pokus o nějaké emoce v poslední 10 minutovce tomu za mě zasadili poslední ránu. JLo byla na přesdržku pokaždé, když něco vypustila z huby, už ji to fakt nežeru. Hnus velebnosti. 2* tomu fakt nechci dát, takže 2,5/10 ()

Dakota1978

Nejsem velkým fanouškem ani JLo ani akčňáků a přesto jsem dokoukal do konce, což mluví samo za sebe (taky je to možná nabídkou sraček v TV a na streamech). Bylo to takové ani neurazí ani nenadchne. Začnu pozitivy - vizuál za mně super, nepřekombinovaná a příliš složitá pointa (to mi leze na nervy), zajímavý námět a vlastně vyvedené zpracování. První třetinu mi vadilo, jak JLo přehrávala a pak jsem si buď zvykl, nebo ubrala a bylo to lepší. Jejím fanouškům zabrnkala na citlivou strunu, já podruhé už asi neee. ()

tonysawer

Kdyby mi bylo 5 let, asi by se mi to líbilo. Neříkám to často, ale když si film v roce 2024 zakládá na CGI, tak ho i zhodnotím asi jedním slovem "laciné". Scénář děravý. Představitelka dřevěná. Její AI partner je na tom nejspíš nejzajímavější, ale u srdceryvné scény se spíš budete pousmívat tomu, že tvůrci chtějí abyste uronili slzu. ()

leafroller

Tento film je videohra a je v ní všechno. Zápletka, seznámení s výbavou, kraftění a levelování, nějaká ta akce a samozřejmě bossfight. Až dosud bych byl nadšený. Jenže stejně jako každá videohra, má i tento film prvek, který ve videohrách bytostně nesnáším: cutscény. Na rozdíl od většiny videoher se zde cutscény pochopitelně dají přeskočit, ale potom by z filmu nezbylo skoro nic. Neříkám, že se to nedalo vydržet, když jsem vydržel Kosmonauta z Čech, vydržím všechno, ale proč jsem se nemohl dívat na nějakou krásnou a šťavnatou třicítku? Proč jsem musel snášet postarší a navíc velmi hysterickou Jenifer Lopez? Na tyto otázky odpověď asi nenajdu. ()

ilegal1983

Scifi priemer s Lopezkou len zvolna graduje a snazi sa zdimat emocie aby si vas ziskal.K tomu sa ale zrejme nedopracujete a zaspite skor nez k tomu dojde.Posledna pol hodinka filmu je slusna a asi na poldruha hodiny nezostali financie.Co film stahuje k priemeru cim vo vysledku aj ostava. ()

elma

Je to nepřehnaný koukatelný příběh, nechápu ty recenze, asi nemám ráda přehnané překombinované prázdné zdlouhavé scény. Za mne v pohodě. Jediné co souhlasím s renenzenty, Lopezka má fakt obrovský zadek. To je fakt nehezké pokoukání. Ale i to je mi fuk. ()

Mamanzelka

I když se tvůrci vážně snažili o originalitu, stejně jsem měla pocit, že už jsem podobný film viděla…a vůbec mě to nebavilo (manžela ale ano 😂)…Lopez tady hraje podstatně mladší postavu, ale naštěstí to nevadí (je to jen můj pocit, že je teď nějak všude?)… Závěr? Pokud chceš udělat svému muži radost, mrkni na to s ním 😅Ne že by to byla vyloženě hrůza, ale znovu se určitě nepodívám a ani ho nikomu nedoporučím 🤷‍♀️ ()

bycer

generátor náhodných scén s mechy a ubrečenou babičkou v kokpitu.  Vlna nelogičností a špatného sentimentu.  Trikově super, bohužel to ostatní nikoliv. ()

VladoCZ

Nesoudím ostatní hodnotící, každý to vidí po svém. Ovlivněn pár články, nic moc jsem od toho nečekal, ale jako fanoušek sci-fi jsem to stejně chtěl/musel vidět. A víte co? Mě to bavilo. První třetinu jsem si sice lehce zoufal, ale zbytek to bohatě vynahradil. Ta interakce s AI, co se učí dle uživatele, táhlo to celý film. Vlastně celý film táhnul Smith. A já mu fandil. Jak nemusím přehršle patosu a klišé....tady jsem mu z nějakého důvodu....věřil :-) ()

JiriVenera

Skvělá akční sci-fi oddechovka s poutavým příběhem. SMITH úplně super, připomněl mi BTho z Titan Fall 2, design robotů byl jistě inspirací. Víc takových filmů! ()