Geniální specialistka na boj proti teroru nedůvěřuje umělé inteligenci, ani co se za nehet vejde. Při zoufalém honu na zlotřilého robota ale možná změní názor. (Netflix)

Rudolf.Benes odpad!

Ta ženská mě fakt nebaví, řekl bych že, mě přímo s*re,   ta její faleš,ta brutální a očividná nedokonalost hraní,ta snaha udělat vždy a všude ze sebe něco extra .. Přehlídka mejkapů a krásy jejich vlasů pokračuje jako to bylo posledně v "našlapným akčňáku Matka..Doprd*le, ať jde radši zpívat nebo co to vlastně dělá. To se budu radši dívat jak "hraje" Richard Krajčo.Dávám 14% tolik času jsem u toho totiž ,v přepočtu na minuty vydržel (a to byly na začátku hodně ale hodně dlouhý titulky) ()

Thalin

Vcelku průměrný a trikově hrozně přeplácaný film. To neustále dohadování s Al mě po chvíli nudilo, stejně jako celé tempo filmu. Jednou stačilo. ()

nudlis

Že bych se na to někdy podíval podruhý, to ani snad ne. Není to úplnej propadák, ale není to ani průměrný, Scénář se "inspiroval" všude možně a Jennifer místama hraje, hodně spíš nehraje a tenhle žánr jí prostě nesedí. Měla zůstat u romanťáren, zatančit si jihoamerický pogo nebo maximálně vystřihnout nějakou obyčejnou policajtku, ale akční sci-fi, to fakt není její parketa. Njn, prachy jsou prachy a asi byla levnější než vyšpulená Andželína ... ()

Heywood

CGI funguje, Lopez dře jako kůň, zápletka  ála Terminátor je sice už trochu okoukaná, ale budiž, a když se nedodrží Asimovy zákony je malér tady (a varování z filmu je dobré).  Informace ještě z nikoho neudělaly zloducha, tím jste, nebo se tak vychováte nebo jste tak naprogramován. Matinka naprogramovala debílka a ten se jako debílek už jen choval. Vše ostatní byl pouze okecávaný zástupný problém. Vizuál by dobrý, fórek s kytkou vtipný a boj zla a dobra měl spád. Na Lopez je věk vidět (součty let tam evidentně nevycházely, ale budiž,) ten zadek je ošklivá móda, ale opět už potřetí budiž, ale Mark Strong dal filmu vážnost věci a eleganci, kterou právě o umí. Takže 65% zasloužených a bylo to lepší, než jsem čekal, protože Lopéz moc nevěřím. Tady ale obstála. ()

Naby

Hezky udělaný vizuálně i zvukově. Samotný příběh bohužel není moc složitý, ale spíš hodně přímočarý a předvidatelný. Robotická smutná scéna úplná kravina.Na jedno zhlédnutí to je asi úplně v pohodě a jde to i doporučit, pokud se vyžíváte v akčním sci-fi s dobrýma efektama. Celkem 2,9* ()

afroman001

V dnešní době natočit nějaký originální sci-fi je čím dál těžší. Navíc Jennifer Lopez nikdy  nepatřila mezi herce které jsem rád viděl ve filmu. Takže jsem neočekával nic moc extra snímek. Mohu však říci, že mě mile překvapila a roli kterou Jenifer měla jsem jí uvěřil od začátku. Za sebe říkám Jenifer je herečka palec nahoru. Efekty ve filmu jsou na vysoké úrovni je na co koukat. Stejně jako mnohé vizionářské postřehy a nápady jako kyslíkový respirátor či obousměrný neurolink. No a musím i říct, že je i na co koukat u Jenifer na to, že ji během natáčení bylo 55 let úžasná postavička. ()

redsparrow

Nevim jak ostatní, ale já jsem teda žádný spektákl s rozpočtem 300 mil. nečekal. Věděl jsem, že jdu do filmu na VOD od Netflixu a to jsem taky dostal. Scénář je sice krásně hloupoučký, ale ne zas tolik, aby to neodsjepalo a člověk se nepobavil. Slušný efekty a atmosféra, jen chybí trochu základní fyzika a hapruje vůbec hlavní zápletka, ale budiž, na béčko dost dobrý. ()

Dandirion

Když člověk úplně vypne mozek, zachová jenom základní životní funkce, a neřeší jak protivnou krávu Lopez hraje (jestli se tomu dá vůbec říct hraní), jak blbounká je zápletka a jak vykleštěný jsou postavy, tak se na to dá koukat jako na film, kde "ty voe jako hustej robot na husto rozsekavá vostrý roboty voe, a jako fakt nářez kámo" ()

kotrlak

J.Lo nikdy herečka nebyla, tak žádný překvapení. Tady hraje hysterku co zachraňuje lidstvo, moc se na ní nedá koukat, ale aspoň má ten flick trošku hlavu a patu... ()

IAMAD

Po delší době na Netflix zase jedno slušný akční béčko. Nehledejte v tom žádnou filozofickou epickou moudrost, prostě to baví ()

Jindra_S

Dvouhodinové sledování hysterického vystupování "superchytré" analytičky a nejméně uvěřitelného scénáře plného klišé. ()

razzy1230

CGI pěkné a celkem pěkně se na to koukalo. Příběh je samozřejmě jednoduchý a nemá čím zaujmout. Kdyby se s tím aspoň trošku piplali aby to mělo nějakou logiku a drama, byla by to fajn podívaná. Bohužel se s tím moc nemazali, ale to bych ještě bral. Jenomže celý to táhne ještě o level níže Jennifer. Být tam opravdová hrající osoba, dal bych s klidem 3. Takhle opravdu ne. Netflix se prostě nejspíš nechce poučit a natočit něco dobrého. Pokud má někdo rád Sci-fi kvůli vizuálu, technologií a akčním scénám, tak tady si přijde na své a bude velice spokojen. ()

JohnDark

Atlas, Akčný Sci-fi, USA 2024, R: Brad Peyton, H: Jennifer Lopez, Simu Liu, Sterling K. Brown, Gregory James Cohan, Abraham Popoola, Lana Parrilla, Mark Strong, Briella Guiza, Adia Smith-Eriksson, Logan Hunt, 80% ()