Geniální specialistka na boj proti teroru nedůvěřuje umělé inteligenci, ani co se za nehet vejde. Při zoufalém honu na zlotřilého robota ale možná změní názor. (Netflix)

BFG2000

Asi tak 100x zábavnější sci-fi, než obě Denisovi Duny dohromady. Má to spoustu nelogických a wtf momentů, ale jako zábava to jednoduše funguje. Máte-li rádi sci-fi, tak s chutí do toho ;) ()

Clark_Kent

Poutavý a skvěle vyprávěný dobrodružný příběh. Jennifer má stále styl a formu, opět skvělej zadek.☺  Vynikající sci- fi. Přestaňte skuhrat. ()

jprmusic

Naprosto otřesný. Proč JLo nikdo neporadil , aby se na to hraní vybodla, když to neumí? Jinak děsná slátanina s rádoby morálním přesahem. Dopadlo to jako všechny blbárny financovaný z Číny. ()

Mamlas

Další animovaný bordel v asijském stylu a nechybělo ani nezbytné šavlování. Spíš to bylo jako koukat, jak někdo hraje hru a sem do toho kecá Lopez. Velikost jejího pozadí viditelného na konci filmu mi nahnala husí kůži. ➡️ 43% ()

DJ Kritik

Pozeratelné a sj dobre spracované téma. Osobne som nemal problém ani s hercami a ani s podaním. Celý film sa točí okolo hlavnej hrdinky a jej vzťahu k AI, Tajomstvo, ktoré započalo už v mladosti. ()

ESW odpad!

Nejhorší na tom je, že se stejně nedozvíte, jak to s ní a s Benem teda je, jdou od sebe? Nebo? ()

Nathaniell

Tak já půjdu nejvíc proti proudu a dám plnou palbu. Proč? No už je pro paní Lopez ve sci-fi. Nebo pro dokonalé využití - show, don't tell. Taky pro jednoduchý ale skvělý příběh, dynamický děj... Jo a co se týká chyb v CGI, které se tu zmiňují, nějak jsem si jich nevšiml. PS: Doporučuji. Jednoznačně. ()

JasonV

Kombinácia béčkového scifi z 80. rokov, animácií z moderných počítačových hier a niečím od Zacka Snydera. Jediné pozitívum sú tu mechovia a tých zopár akčných scén, to ostatné za veľa nestojí. ()

cerdax2

Pokud vam nevadi tisic-osm krat prezehlena JLo, tak mate pred sebou pekne scifi becko dle myslenky agenta Smithe z Matrixu - lidstvo je nemoc, ktere je treba se zbavit. Prezijeme boj s AI ? 65% ()

mata77

Hlavná hrdinka v podaní pani Lopézovej je podľa mňa hlavný kameň úrazu tohoto priemerného béčkového scifíčka, aj keď veľmi silno si konkurovali so scenárom. To, ako sa hlavná hrdinka správala, ako bola neprirodzene do daného prostredia nastajlovaná a ako prehrávala v okamihoch, keď hrala priamo na kameru, ma celkom slušne vyrušovalo. Do príbehu sa mi nepodarilo správne ponoriť a aj preto som si všímala veľký počet režisérskych chýb. Triky sú ale urobené slušne a futuristický vizuál je celkom zaujímavý. Príbehu ale výrazne chýbajú dôležité technické parametre toho, čo sa deje a ako. Skratkovité scény tak film oberajú o autentickosť a je to škoda, lebo minutáž má takmer dve hodiny a priestor tam je. Neurotická one-woman show prerušuje akčné scény svojou nesúrodou osobnou drámou, nemám ale pocit, že jej táto rola sadla. ()

jokino

Poriadny výplach mozgu.. Jediný občasný vizuál z vnútra stroja, kde sedela J. Lo, ma trošku zaujal, ale inak celé, za mňa, úplne zbytočné. Pri 3 scénach som mal pocit čistej kópie z legendárnych "Alliens".. Storyline tuctová, nič nové, CGI na úrovni možno lepšieho videoklipu, ale celkovo, proste, nezaujímavé a nezáživné.. ()

xzajox

V dobe, keď mnohí z nás zúfalo čakajú na nejaký mech-trhák, dostaneme takýto kvázi-klon Avatarovských Mechov s reklamou na Muskov neuro-link, gýčovitou AI zápletkou a kopou blikajúceho CGI. Nadávať veľmi nechcem, nepozeralo sa na to zle. J-Lo, keď nešepkala a nevrieskala, hrala celkom obstojne a tých pár vtípkov spôsobilo jeden dva uchechty. Čo sa emócií týka, moja robosexualita takmer spôsobila nekontrolovateľný únik chladiacej kvapaliny (z očí myslím). Veľké mínus dávam za nulovú originalitu ale zasa aj malé plus za boss fight. Nuž škoda, na Mech-trhák si ešte musím počkať. Toto bolo iba Meh. 60% - 3* ()

Facerr

Docela koukatelný, i když JLo je tady krutopřísně nesympatická. Klidně by její role slušela někomu jinýmu. Trochu jsem možná ovlivněný hrou Titanfall, kterou mi Atlas připomínal. Chybělo jen přepínání mezi minulostí a současností:) ()

White-Man

Mohlo to být dobré, kdyby opět scénaristé nepoužívali nelogické události a situace jen v rámci větší dramatičnosti. Na začátku není pro nepřátelskou AI problém zmasakrovat 10 plně synchronizovaných robotů, ale jednoho nejsou schopni zaboha zvládnout, ba ani poškodit. Následně robot padá ze svahu a mlátí sebou o vše možné, ale pak vstane a není na něm ani škrábanec, jako WTF. Nevěřím, že materiály budoucnosti budou takhle super odolné. A takových nesmyslů je film plný. Samozřejmě mám určitou toleranci k nelogickým věcem ve filmech, ale tady toho bylo na mě příliš! ()