Ubojnaja sila - Season 2 (2001) (série)
Hrají
Konstantin Chabenskij
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Admiral (2009) (seriál)
Trockij (2017) (seriál)
Andrej Fedorcov
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Sergej Košonin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jevgenij Ganělin
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Jevgenij Leonov-Gladyšev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Viktor Kostěckij
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Leonid Nevedomskij
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Jesenin (2005) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Lidija Leďajkina
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Fjodor Lavrov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Běsy (2014) (seriál)
Lepší než my (2018) (seriál)
Alexandr Ťutrjumov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Georgij Štil
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Olga Kalmykova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexej Barabaš
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Taťjana Tuzova
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Kirill Pletňov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Trestný prapor (2004) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Jevgenij Sirotin
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Vladimir Černyšov
Nejlepší seriály:
Trockij (2017) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Natalja Indějkina
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Jesaulov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jevgenij Karpov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Trockij (2017) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)