Ubojnaja sila - Season 6 (2005) (série)
Kamera:
Jurij ŠajgardanovHudba:
Svatoslav KurašovHrají
Andrej Fedorcov
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jevgenij Ganělin
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Sergej Košonin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Ťutrjumov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Viktor Solovjov
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Pjotr Semak
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Viktor Smirnov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Likvidace (2007) (seriál)
Alexej Žarkov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Trestný prapor (2004) (seriál)
Albert Filozov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Anastázie (2003) (seriál)
Filipp Azarov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Natalja Surkova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Sergej Kuzněcov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Sergej Kudrjavcev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Idiot (2003) (seriál)
Admiral (2009) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Taťjana Kuzněcova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Dostojevskij (2011) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Michail Jevlanov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Maxim Konovalov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Trestný prapor (2004) (seriál)
Anatolij Kotěňov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Koruna (2016) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Jevgenij Krajnov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Artur Smoljaninov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Bělaja gvardija (2012) (seriál)
Olga Kirsanova-Miropolskaja
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)