Ostrov jednorožců začne ohrožovat temná síla. Odvážná holka s pěticí spolužáků proto musí vzít věci do vlastních rukou a společně zachránit oblíbenou kouzelnou akademii. (Netflix)

Kej7my

Dcera miluje jednorožce, ale ani přes to ji tento seriál nijak zvlášť nezaujal, ani ho nedokoukala. ()

misa_laska

Skvělý seriál,  dcera 4 roky to miluje a mohla by to sledovat od rána do večera. Za mě koně,  pardon jednorožci stavbou těla, pohybem dokonalost. Toho si jako koňák a majitel skutečných koní cením. Potřebovali bychom víc takových seriálů. Takhle střídáme se Spiritem a víc nic... Mimochodem i syn 7 se na seriál rád dívá. Ale asi jsme také ovlivnění tím, že máme koně u baráku. Jinak já to taky viděla s dcerou stokrát, ale narozdíl od Ledového království mě to nevadí. ()

NinadeL

Kanadský výrobce hraček Spin Master se spojil s Netflixem a výsledkem je nový úspěšný brand. Unicorn Academy má všechno, hračky, figurky, knížky, seriál. Produkty jsou kvalitní, cílovka je spokojená, není co řešit. Představa, že každý obsah s dívčí hrdinkou je odvozený od Barbie, je naprosto mylná, stejně jako přisuzování kouzelné školy výhradně Potterovi. Fantasy světy s teenkami mají mnohem větší tradici, než by se mohlo zdát. ()