Emily Young (Lisa Ambalavanar), studentka posledního ročníku, chce být zvolena prezidentkou svého dívčího spolku. Osvojí si roztomilého lenochoda a myslí si, že se může stát novým maskotem a pomoci jí vyhrát, dokud řada smrtelných nehod neoznačí lenochoda za hlavního podezřelého z vražd. (bianci)

Easykill odpad!

Reálně jsem myslel, že vydržím všechno, ale tohle dílo mi dokázalo opak! Dementní, kýčovitý, trapný kripl-úlet.. Každou minutou mi tryskající trapnost "filmu" svírala víc a víc hrdlo a zároveň vysávala brčkem mozek! Tohle fakt neee, ani medvídek pu nebyl tak hrozný jako slotherhouse tvl. Natočeno pro koho? Tohle ani ty děcka nebude bavit nebo jo? Čekal jsem extrémní bizár a říkal jsem si, že se alespoň zasměju. Hmm, ono není čemu se moc smát. Vtipné byly asi pouhé 2 scény. Tady nefunguje nic a všechny vraždy jsou offcam (mimo záběr), takže ani v tomhle ohledu to není dobrý, ale vůbec. A měli by to přejmenovat na Last selfie, protože ten lenochod si rád dělá fotečky než někoho pomalu kuchne. Taky rád jezdí károu a pi*uje na fízly... A měli by tady začít dělat nějaký psychotesty protože tomuhle dát 34% je jako dát tomu 100! Absolutní odpad! ()

david141474

Já si v těch mizerných filmech libuju. Já si takovýto filmy dokážu většinou užít víc než nějaký vysoko rozpočtový velkofilmy jako byly posledně třeba The Marvels. Samozřejmě najdou se tu i ty sračky všech sraček. Krásným příkladem je Madame Web, Dragon, Atlantis nebo nejhorší film, který jsem měl tu čest vidět, Hvězdné války podle Turka. Tyto čtyři skvosty nikdy neměly spatřit světlo světa, protože tohle si už užít nejde. Slotherhouse je bizár, ale krásnej bizár. Najde se zde plno chyb, nesmyslností a šíleností a to já právě na takových filmech mám rád. O tomto filmu se nelze dlouho bavit o kladech, těch totiž film moc neobsahuje. Je tu dobrá kamera, jsou tu hezký herečky, sice úplně blbý, ale hezký. A tím bych mohl klady ukončit. Záporů je tady razantně víc. Špatný rozhodnutí, civění na oběť aniž by pomohli, špatný triky, podivnej soundtrack, velice nesympatický postavy a do toho je tu vraždící lenochod. No, já mám po tomhle filmu dost. 8/10 Je to bizár, ale krásnej bizár! ()

Little_Sawy

Nemôžem povedať že by ma to nebavilo, celkom dobrá blbosť, na ktorej sa dalo v pohode zasmiať, vraždy mimo záver mi až tak žily netrhali. Osoby ktoré mali zomrieť tak zomreli. ()