Když se neblaze proslulý „Vrah šestnáctek“ 35 let po svých prvních vraždách vrací a zabíjí znovu, 17letá Jamie (Kiernan Shipkaová) se náhodou přesune zpátky v čase do roku 1987 a je odhodlaná vraha zastavit, než začne zabíjet. (Prime Video)

Sharlis

Horor to asi fakt nie je, na druhu stranu je to cely cas zabavne, az absurdne (na styl scary movie), a rozhodne som sa nenudil. Pohodova oddychovka na nedelny vecer. ()

karnifex

Za mě určitě víc komedie, než horor - a ta mě pobavila dobře. Škoda jen toho akčního závěru - byl fakt pitomý, i když chápu, že to potřebovali nějak ukončit (přesto, že tím film pro mě hodně ztratil, nechám **** - přijde mi, že hodnocení je tady nespravedlivě nízké). A kromě humoru oceňuju i skvělé herecké výkony, Kiernan Shipku obzvláště - její znechucené grimasy byly tak dobré, že jsem kvůli nim občas přetáčel zpět.. Toto poučení si z toho nevezmeme! ()

Easykill

"Myslete, kdyby kouřila ptáky, byla by ještě naživu." "Tohle ponaučení si z toho brát nebudeme." Když tvoje kámoška nějakým omylem vynalezne stroj času a ty se dalším omylem dostaneš do minulosti, dej si bacha na to co uděláš. Jamie se přesně tohle stane a dostane tak možnost zastavit řádění sériového vraha v úplném počátku... Totální zabiják! Jako čekal jsem totálního zabijáka času, ale kupodivu je to docela povedená komedie. Některý hefty fakt slušný a hlavní "hrdinka" mě bavila. Samozřejmě to brát s rezervou, je to takový fajn úlet. Taky celkem povedený casting, hlavně co se týče mladých a starých verzí,v podstatě celého městečka. Kolem hororu to prošlo, ale mělo zavřený oči, takže takřka nic. Prostě pohodová oddechovka o cestování časem a lovení sériového vraha, která tak trošku připomíná návrat do budoucnosti.. ()

vinducha

T L-A Johnson, která hraje Lauren za mlada má úplně stejný kukuč ,jako naše Beata Hrnčiříková , teda , kdyby zůstala dýl na sluníčku. ()

xxxLussyxxx

Nebylo to špatné, děj rychle od sípal a vrak překvapil, jen mi přišlo, že na horor to mělo málo vražd. Připomínalo mi to ale oblíbený vřískot, taková spíše komedie mixlá s hororem, jen u vřískotu těch vražd bylo víc. Ale nebylo to špatné, celkem jsem se bavila. ()

Little_Sawy

Divné retro obdobie a vraždy killera 16ročnych, ktoré 16x musí dobodať. Aj keď vrahova maska sa mi celkom páčila, cestovanie časom do 80.rokov bolo celkom good, hlavná hrdinka si šla zachrániť mamku a jej 2 tri kamarátky, ktoré zmenili svoje prostredie na zabitie a tým sa zmenila minulosť. Celkom zaujímavý slasher. Vidno že film si bral nápady aj z iných hororov. ()

dragon'88

Mixed bag.  Niektore vydarene hlasky, ale bezmozgovi tinedzeri a hlupe nedomyslenosti mi dost trhali zily. Ale teda hlavne ti tinedzeri. 2* ()

Keks

Příjemná oddychovka, která však nenaplnila svůj potenciál....humor byl fajn postavy taky, příběh taky (na konci se v tom možná trochu zbytečně zamotali) čekal jsem větší vyvážení hororu a komedie, horor to v podstatě byl asi tak na úrovni The Babysitter, takže moc ne xd The Babysitter jsem si já v celku užil a tenhle film byl o dost méně gore ale zas lepší v jiných ohledech...bylo to občas lehce stupidní ale neřekl bych ani že nějak extra (slashery přece jen musí být trochu stupidní), vzhledem k tomu, že aktuálně koukám na Riverdale tak jsem na stupiditu zvyklý..kdyby ve filmu nehrála Kiernan Shipka tak si to asi nepustím, což by ale byla škoda...zkrátka příjemná oddychovka na večer v pracovním týdnu! Zajímavý napád + ne úplně dokonalé zpracování + sympatičtí herci i postavy + nepoměr komedie a hororu = 3,25/5 ()

jara12

Snímek sliboval osmdesátkovou hororovou poctu a zároveň dosti připomínal Happy Death Day z roku 2017, ale nedosahuje očekávaného efektu. Příběh sleduje Jamie, která cestuje do osmdesátých let, aby zachránila tři oběti sériového vraha. I přes odkazy na klasické slashery chybí filmu originalita a nápady. Režisérka vytvoří atmosféru osmdesátek, ale nedokáže udržet kvalitu. Slabý humor také dosti snižuje zážitek. Film bohužel nepřináší do žánru nic nového a zařazuje se mezi průměrné hororové komedie. Fandové mají lepší možnosti než tento film. ()

DoctorVisual

Nudaaaa, plus nesympatická hlavná postava, drzá, rozmaznaná. Čo interakcia s opačným pohlavím, to znechutený výraz, ako keby jej chcel každý ublížiť. Kategorizované to je ako Horror/Komédia ale toto má ďaleko aj od hororu aj od komédie. Vlastne kým som napísal tieto 3 riadky recenzie, tak som aj zabudol o čom to bolo. ()