Kamera:
Kódži TanakaHudba:
Jóko KannoHrají:
Akio Ócuka, Acuko Tanaka, Kóiči Jamadera, Megumi Hajašibara, Wataru Takagi, Júdži Ueda, Makoto Jasumura, Osamu Saka, Kenta Mijake, Jasuo Muramacu (více)Epizody(26)
-
Saikidó REEMBODY (S02E01)
-
Hóšoku no no Šimobe NIGHT CRUISE (S02E02)
-
Dojó no joru to ničidžó no asa CASH EYE (S02E03)
-
Tenteki NATURAL ENEMY (S02E04)
-
Dóki aru monotači INDUCTANCE (S02E05)
-
Senzai necugen EXCAVATION (S02E06)
-
Kjósó wa bókoku no širabe Pu239 (S02E07)
-
Sošoku no bansan FAKE FOOD (S02E08)
-
Zecubó to iu na no kibó AMBIVALENCE (S02E09)
-
Ikareru otoko TRIAL (S02E10)
-
Kusa meikjú AFFECTION (S02E11)
-
Na mo naki mono e SELECON (S02E12)
-
Kao MAKE UP (S02E13)
-
Hidarime ni ki o cukero POKER FACE (S02E14)
-
Kikaitači no gogo PAT. (S02E15)
-
Soko ni iru koto ANOTHER CHANC (S02E16)
-
Šúkó boši RED DATA (S02E17)
-
Tenši no uta TRANS PARENT (S02E18)
-
Sótai no rensa CHAIN REACTION (S02E19)
-
Hokutan no konmei FABRICATE FOG (S02E20)
-
Haisó EMBARRASSMENT (S02E21)
-
Mudžingai REVERSAL PROCESS (S02E22)
-
Haši ga očiru Hi MARTIAL LAW (S02E23)
-
Dedžima, kúbaku NUCLEAR POWER (S02E24)
-
Rakuen no mukó e THIS SIDE OF JUSTICE (S02E25)
-
Júkoku e no kikan ENDLESS∞GIG (S02E26)
Obsahy(1)
V budoucnosti, kde má internetová síť a kybernetika značný vliv na společnost, členové Sekce 9 opět řeší mnoho případů týkajících se počítačové kyberkriminality. Tentokrát však mají více práce, jelikož novou vlnu nebezpečí spustila sebevražedná skupina známá jako „Jedenáct jednotlivců“ (Individual Eleven). Tato skupina se okamžitě stává hlavním cílem Sekce 9, která se snaží případ rychle ukončit. Aktuální otázka uprchlíků v Japonsku by totiž mohla přerůst až v občanskou válku. (Jigvell)
(více)Hrají
Kóiči Sakaguči
Japonsko
Nejlepší seriály:
Šingeki no kjodžin (2013) (seriál)
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (seriál)
Kendži Nomura
Japonsko
Nejlepší seriály:
One Punch Man (2015) (seriál)
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Džudžucu kaisen (2020) (seriál)
Daisuke Egawa
Japonsko
Nejlepší seriály:
Kimecu no jaiba (2019) (seriál)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (seriál)
Naruto: Šippúden (2007) (seriál)
Jasuaki Suzuki
Japonsko
Nejlepší seriály:
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (seriál)
Inujaša (2000) (seriál)
Tomojuki Šimura
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Šingeki no kjodžin (2013) (seriál)
Initial D Fourth Stage (2004) (seriál)
Jú Sugimoto
Japonsko
Nejlepší seriály:
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (seriál)
Gintama (2006) (seriál)
Seikai no Senki (2000) (seriál)
Mika Doi
Japonsko
Nejlepší seriály:
Kusurija no hitorigoto (2023) (seriál)
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Sósó no Frieren (2023) (seriál)
Kacumi Suzuki
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Pohádky bratří Grimmů (1987) (seriál)
GTO (1999) (seriál)
Šindži Kawada
Japonsko
Nejlepší seriály:
Sósó no Frieren (2023) (seriál)
Hunter x Hunter (2011) (seriál)
Šingeki no kjodžin (2013) (seriál)
Mika Kanai
Japonsko
Nejlepší seriály:
Hunter x Hunter (2011) (seriál)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (seriál)
NANA (2006) (seriál)
Ikuko Tani
Japonsko
Nejlepší seriály:
Hunter x Hunter (2011) (seriál)
Kimecu no jaiba (2019) (seriál)
Kovboj Bebop: Lovec odměn (1998) (seriál)
Micuru Ogata
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Haikjú!! (2014) (seriál)
Mantaró Iwao
Japonsko
Nejlepší seriály:
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (seriál)
Klub společníků óranské střední (2006) (seriál)
Eikoku koi monogatari Emma (2005) (seriál)
Jódži Ueda
Japonsko
Nejlepší seriály:
Sósó no Frieren (2023) (seriál)
One Punch Man (2015) (seriál)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (seriál)
Jóko Sómi
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Made in Abyss (2017) (seriál)
Kimi wa hókago Insomnia (2023) (seriál)
Komura Tecuo
Japonsko
Nejlepší seriály:
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (seriál)
Cyberpunk: Edgerunners (2022) (seriál)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (seriál)
Keidži Fudžiwara
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Initial D: Second Stage (1999) (seriál)
Initial D (1998) (seriál)
Macuo Macuo
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
GTO (1999) (seriál)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (seriál)
Masanori Takeda
Japonsko
Nejlepší seriály:
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (seriál)
Seirei no moribito (2007) (seriál)
Bohové smrti (2008) (seriál)
Takaja Haši
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Initial D Fourth Stage (2004) (seriál)
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)