Na maděru

• USA Obliterated
USA, 2023, 6 h 50 min (Minutáž: 44–58 min)

C. Thomas Howell, Shelley Hennig, Nick Zano, Paola Lázaro, Alyson Gorske, Terrence Terrell, Eugene Kim, Carl Lumbly, Ivan G'Vera, Costa Ronin, Kellee Stewart (více)

Speciální jednotka zmaří nebezpečný útok v Las Vegas a hned to náležitě oslaví. Pak ale začne jít opravdu do tuhého a všichni budou muset rychle vystřízlivět. (Netflix)

Hexx

Logicky plná palba. A to za jednu jedinou záležitost. Říká se tomu: ZÁBAVA, LEGRACE, SRANDA, ÚLET! Dlouho mě už seriál takhle neodbouchl dvěma bombami, jednou v prvním dílu, jednou v posledním dílu. A mezitím jsme svědky něčeho zcela výjimečného! Vše do sebe tak krásně naolejovaně zapadá, až se tomu zdrogovaný velbloud nebo co to vlastně bylo, nepřestává divit. A nejen on! Partička profesionálních agentů si po rádoby úspěšné "deactivate nuclear bomb" několika měsíční akci uspořádá prima večírek plný chlastu, drog, že by to vydalo na... tři takové párty a stále by všichni byli v rauši, kde nemají sebemenší zábrany, ale co čert nechtěl, vše se záhy ukáže jako fake a všichni agenti se urychleně musí vrátit zpět do akce, a to pod tučnými vrstvami všelijakých požitých drog. Většina jich je při smyslech, ale najdou se i tací, co jsou "out of order" a přesto musí být součástí týmu. Neuvěřitelně zábavná řežba, která prakticky nemá slabé chvilky a baví od začátku až do konce. A kdo dal méně jak tři hvězdy, má zásadní problém se bavit a odvázat = SUCHAR!!!! ()

aznaho

Každý vnímá legraci, sexuální orientaci, zábavu, akci a bizar jinak. V dnešní době, kdy každej debil, co má účet na sociální síti a hodnotí žrádlo, aniž by uměl vařit, tluče do bubínku a zpívá v metru, a natáči se u toho, aniž by uměl zpívat, atd, tady hodnotí práci skvělýho týmu scénáristů, kteří mají rozpočet a dobrý nápady a hejtuje je. Pak se vyhoní a de spát. A tohle se děje i tady pod tímto seriálem. Hňupové, co nepochpili žánr, tady blejou a stěžují si, jak je to hrooooozný! Takže: je to super a nemá to chybu! Je to na plnou palbu⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Příjemný pokoukání přeju🤝 ()