Diskuze

Sten2

Sten2 (hodnocení, recenze)

No tak to teda!...Matezzz: Určitě na ní koukej v rozpoložení kdy máš chuť přemejšlet a zadívat se. Cent: Jo ve Fontáně se Clint vyznamenal ještě víc a pro mě zůstává naprosto nepochopeno, že nedostal plešouna za hudbu ten rok ale to už je ta "naše" slavná akademie....... Uvidíme co předvede Mansell v Moon :-)

denbrough

denbrough (hodnocení, recenze)

Tak si ten čas už udělej.. Ale mrkni na to s čistou hlavou a v klidu... Fontána za to stojí...

matezzz (hodnocení, recenze)

Na Fontánu se hodně těším. Mám ji už nějakou dobu doma, ale pořád ne a ne si udělat čas.

cent

cent (hodnocení, recenze)

Nejsi. Ale u Fontány předvedl Mansell dle mě ještě o fous lepší práci. Nebo minimálně stejně dobrou.

matezzz (hodnocení, recenze)

Ten soundtrack je skoro lepší než ten film... :-) ne ale fakt, ta hudba je naprosto úžasná a k filmu sedí dokonale... a myslím, že nejsem sám, kdo má tento názor.

epicride

epicride (hodnocení, recenze)

já také proti skladbě Lux Aeterna nic nemám. Jsem zastáncem toho, že je naprosto geniálně složená, napsaná a jsem zastáncem toho, že Clint Mansell je borec. Jednoduchá, ale přitom geniálně zpracovaná a podaná skladba s minimálními obměnami a celkovém počtu 5 tónů melodie a řekněme 3 tónů "basy" (beru to jako na klavíru) je opravdu úžasná. Jiná skladba by se k tomuto drastickému dramatu nehodila. Ale jen jsem chtěl říct, že když jí poslouchám stále a stále a více méně pořád stejnou, s minimálními změnami, občas si všimnu, že nedávám pozor... nebo, že mě jen poslouchání písničky unavilo. Takže suma sumárum, skladba geniální, ale aby doprovázela 102 minut dlouhý film... :) To mi přijde zvláštní.

Sten2

Sten2 (hodnocení, recenze)

O skladbě Lux Aeterna by se toho dalo napsat tolik a i když možná jednoduchá je tak právě v tom je ta síla. Tolik remixů a koupených práv na tuhle skladbu se může pišnit málokterá jiná.

epicride

epicride (hodnocení, recenze)

dávám **** jen proto, že stále dokola jdoucí melodie o pěti tónech, která se line celým filmem, mě po čase unaví :) Ale jinak filmu nelze nic vytknout. Perfektní děj, obsazení, scénář (!) a vůbec myšlenka natočit film takového typu. Na to, že je film dělán v roce 1999-2000 jsou velice pekvapující efekty, které jsou jednoduché, propracované a působí velmi (vím že to bude znít divně) "efektně".

Orina

Orina (hodnocení, recenze)

Tak tenhle film je totální pecka. Naprosto skvěle vygradovaný děj, skvělý střih, režie, hudba. A především, famózní výkon Ellen Burstyn. Rozhodně nic pro slabé povahy :-)

kamens

kamens (hodnocení, recenze)

Můj neoblíbenější film. Skvělá hudba, konec filmu nechutně krásný.. Smekám před tímto filmem

denbrough

denbrough (hodnocení, recenze)

Lidi......... Tak to je opravdu geniální !!!!!!!!!!! Já to chci taky tak umět ! Úplně z toho člověku běhá mráz po zádech !! Bravo chlapče! Bravo !

FallDee

FallDee (hodnocení, recenze)

Druhou polovinu filmu jsem sledovala s otevrenou pusou. Pro me jeden z nejlepsich filmu, co jsem kdy videla.

LastWalk

LastWalk (hodnocení, recenze)

Skvělý film a nej je ta závěrečná scéna jak do toho hraje hudba od Clinta Mansella !!

Candy.de

Candy.de (hodnocení, recenze)

Tento film jsem viděla již několikrát, ale až teprve letos jsem na něj koněčně zašla do kina a věřte nebo ne, mám z něj mnohem a mnohem silnější zážitek než doma. Je to dost silný film a při sledování se mi střídali emoce neskutečnou rychlostí, byla jsem v šoku, tekly mi slzy, šel mi mráz po zádech a jindy jsem zakrývala svými dlaněmi oči. Zkrátka silnější zážitek jsem dlouho nenměla, co se týče kina.... Opravdu všem moc doporučuji!!!

Nika1

Nika1 (hodnocení, recenze)

Absolutně úžasný film, nejlepší co jsem za poslední dobu viděla a bojím se,že už žádný snímek tenhle nepředčí, i když to je asi momentální pocit.Kdybych na tom filmu nebyla v kině je i dost možné,že bych to vypla,protože vyloženě utočí na psychiku a po chvíli a hlavně ke konci se vám začnou šíleně potit ruce.¨Nádherná hudba a odstrašující příběh, který ve vás zanechá stopy ještě hodně dlouho.Oceňuji výkon Ellen Burstyn i ostatních herců, ale ona je opravdu skvělá herečka.

Susinnon

Susinnon (hodnocení, recenze)

geniálny film... dokonalé upadnutie do depresie ma neobišlo... do toho hudba, ktorá vysiela do srdca signály, že práve sa odohráva niečo fakt otrasné... ako tam Sara Goldfarb stojí pri tej poštovej schránke, je to fakt krásna scéna a len hudba šepká, že týmto si Sara spečatila osud...ak to tak môžem povedať... ozaj, všimli ste si odkiaľ vychádza ten doktor, ktorý predpísal Sare tie "lieky"?

Struhy

Struhy (hodnocení, recenze)

I na poněkolikátý - tentokrát na velkým plátně - mě to dokázalo položit, což jen dokazuje, že je tenhle film prostě výjimečnej! Hned od začátku mně šel mráz po zádech. Má to neuvěřitelný tempo, kameru, hudbu, všechno! WAU!

Hyena_15

Hyena_15 (hodnocení, recenze)

tomu moc nechapem na 2008 a v kinech čr az teraz? to je co za blbost ved toje skoro 10 rokov stary film a az teraz davaju v kine ?

Kreeki

Kreeki (hodnocení, recenze)

Na úvodní stránce v "Filmové novinky v kinech" to vypadá velmi kuriózně =)

matezzz (hodnocení, recenze)

Huráá, 3.února to dávají u nás ve Frýdku-Místku! Viděl jsem to sice už dvakrát, ale na velké plátno se fakt neskutečně těším! Nebo spíš bojím? Nevím jak udržím slzy. No a taky jsem zvědavý kolik přijde lidí. Předpokládám, že málo, jak už to ve filmových klubech bývá.

Zemřel herec Mark Margolis

Zemřel herec Mark Margolis

04.08.2023

Jak by vypadal Batman od Aronofskyho?

Jak by vypadal Batman od Aronofskyho?

18.04.2020

100: Bitva u pokladen