Diskuze

Trkvas

Trkvas (hodnocení, recenze)

naprosto luxusní film! po prvním shlédnutí sem asi půl hodiny jen seděl, čuměl do blba a ještě "dodýchával" film...s odstupem času sem rekviem viděl ještě dvakrát a pokaždé mě to fascinovalo tou úžasnou syrovostí:-)vřele doporučuju ostatním k shlédnutí

pavline

pavline (hodnocení, recenze)

Film jsem sledovala kolem druhé hodiny ráno a pak už jsem neusnula :)

xxxblade

xxxblade (hodnocení, recenze)

neni o cem diskutovat kolik filmu ma na csfd takovy hodnoceni??? to je film kterej stoji za to

mm13

mm13 (hodnocení, recenze)

Ja som to tiež svojho času vzdal, ale že je napísaná zle by som sa neodvážil tvrdiť, naopak, je napísaná veľmi zaujímavo, len si na ten jazyk treba zvyknúť... čo mne sa vtedy nechcelo, mám však v pláne s k tomu vrátiť.

O príspevku z 14.01.2011 13:26 by sa tiež dalo polemizovať, ad 1 je to film, nie dokument o drogovej závislosti a ad 2 nič tam nie je že "všetko fajn a potom hrôza", veď už keď hrdinov spoznávame sú v tom až po uši...

cent

cent (hodnocení, recenze)

Já jsem se o to pokusil a vzdal jsem to po asi dvaceti stranách :)

DannyBoy80

DannyBoy80 (hodnocení, recenze)

je třeba ale říct, že kniha je hodně špatně napsaná a Aronofsky z toho vytáhnul maximum

P_Soar

P_Soar (hodnocení, recenze)

Ještě zpět k otázce, jak moc je ten film pravdivý, nebo ne. Ano, v některých případech někteří drogově závislí takto mohou skončit. Ale přece i závislost má nějaký průběh. Není to tak, že by nejprve bylo všechno bezva a pak zčistajasna čirá hrůza. Aby člověk dopadl tak, jak je ve filmu vylíčeno, musí podle mě projít četnými peripetiemi, navíc sklon k závislosti je u každého jiný a u každého se projeví jinak a jindy. Toto vše Aronofsky přehlíží a jen tvrdě a s prvoplánovou odhodlaností jde za svým estetickým cílem: totiž fascinovat hnusem.

fefee

fefee (hodnocení, recenze)

Benderr: Jedným slovom by som ťa nazval provokatér, dvoma blbec provokatér, jediné + je to že tu nechodíš tak často.

gemball (hodnocení, recenze)

Abes: To není důvod to je odpověd. Já chtěl slyšet nějakej názor k tomu :-)

Benderr

Benderr (hodnocení, recenze)

Jedním slovem bych tento film nazval jako Kravinu, dvěma slovy jako Totální kravinu - jediný + je ta huba

venom14 (hodnocení, recenze)

Mě by se to líblo ve stylu druhého dílu,dobrý děj,ale bitev ne až tak moc.To by Aronofsky asi dokázal.

gemball (hodnocení, recenze)

Když už mluvíme o těch akčních scénách tak bych byl rád aby nebyly přehnané a nebylo jich zbytečně moc ikdyž k X-Menům ta akce patří tak si myslím že Aronofsky to udělá přesně takhle umírněně abych tak řek.

BILI

BILI (hodnocení, recenze)

Jediného čeho se bojím u nového X men ,že si Aronofsky nebude dávat akční scény . Toho se hodně bojím .

venom14 (hodnocení, recenze)

já mám taky dost v oblibě,ale s wolverinem nevím jak to dopadne,on dělá spíš to drama,ve kterém se ukážou negativní vlastnosti různých lidí(pí:moc toho věděl,requiem za sen:berou drogy,fontána:negativní věci v nesmrtelnosti,wrestler:jak můžou dopadnout sportovci)

denbrough

denbrough (hodnocení, recenze)

Aronofsky je režisér, který mi neskutečně sedí.. Myslím, že nejvíc ze všech režisérů.. Requiem je nejsilnější, Fontána je umělecké dílo, které by určitě mělo být v TOP 100 !!, Wrestlera uznávám, atd, atd..

!TOx!C!

!TOx!C! (hodnocení, recenze)

to já jsem zase rád :) ale je pravda, že v top200 je mnoho horších filmů

BILI

BILI (hodnocení, recenze)

Neuvěřitelný film . Jen jsem čekal ,kdy mě to roztrhá ..fakt klobouk dolů . Aronofsky je borec ,ale nejvíc od něho se mi líbila fontána .

venom14 (hodnocení, recenze)

Ale ne e by ho to nebavilo,chtěl vědět,jaký je to vidět s houbama,je to hlupák zvědavej.

gemball (hodnocení, recenze)

Takový ubožáky co si myslijou že když u nějakýho takovýho filmu se zdrogujou nebo u huličské komedie zhulijou a myslej si že je to nejlepší jinak by je to nebavilo by se měli ''kurva'' léčit.

LastWalk

LastWalk (hodnocení, recenze)

2venom14: Tvůj bratr je vážně dement, měl by se sebou něco udělat ;-)

venom14 (hodnocení, recenze)

No,tak bratr to už viděl a aby byla "sranda",tak si vzal asi 8 houbiček(nepodporuju ho) a koukl se na Requiem,hodinu seděl na posteli,klepal se,byla mu zima a chvílema uvažoval o sebevraždě,dement.Prostě:tohle doma po drogách nepouštějte :-)

goniss

goniss (hodnocení, recenze)

Naprosto úžasné propojení realistického světa od světa 'v tranzu'. 5 hvězdiček nejen za herecké výkony, ale rovněž za celkový dojem z filmu. Naprosto odlišný od klasicky točených filmů, samotné zavedení diváka do pocitů postav v ději mě doslova nutí pouštět si film i když jsem ho několikrát viděla. O hudbě tady není pochyb, bez debat. Naprosto vystihující depresivní hudba doprovázející děj umocňuje celý film - a tak nádherná, že ji párkrát za týden hraju na klavír, to máte slyšet ty nadavajici sousedy :)

Zemřel herec Mark Margolis

Zemřel herec Mark Margolis

04.08.2023

Jak by vypadal Batman od Aronofskyho?

Jak by vypadal Batman od Aronofskyho?

18.04.2020

100: Bitva u pokladen