Božská relikvie 2

• Hongkong Fei ying ji hua (více)

Jackie je tajný agent, kterého vláda pověřila neobyčejně nebezpečným úkolem. Musí najít a získat nacistické zlato, ukryté před 40-ti lety v severní Africe. Tento úkol nebude snadný, neboť Jackie není jediný, kdo se o tento poklad zajímá. Chtějí se ho zmocnit i gangsteři, kteří jsou ochotni dopustit se čehokoliv v zájmu získání pokladu. Na plátně se opět objeví hongkongský Indiana Jones, který se jako vždy úspěšně postaví proti všem nepřátelům. Samozřejmě i v tomto filmu se setkáme s humorem charakteristickým pro Jackieho filmy a na konci se zasmějeme nad kopancemi při natáčení scének. (oficiální text distributora)

zurivymlok

Podle mě výborný Jackie (i když o něco horší než jednička). Jako hlavní zápor považuju ty uvřeštěné a nekoukatelné ženštiny, které sice měli pro některé vtipy opodstatnění, ale to jejich vřískání mi vážně šlo na nervy. ()

svist10

Zmizelo to co bylo špatné na prvním dílu a to co bylo dobré vynásobili nekonečnem. Tohle je etalon akčních komedií. ()

Svadbos

Akčná komédia naplnená perfektnými súbojmi, kaskadérskymi kúskami a grotesknými situáciami. Záverečný súboj vo veternom tuneli je špička. Jeden z najlepších Jackieho filmov. Pre americký trh bol film prestrihaný, nanovo nadabovaný a skrátený na 89 min. pod názvom "Operation Condor" - a nie je taký dobrý, ako originál. ()

Pythonator

Božský Jackie podruhé a opět ukazuje světu, kdo je tady ten největší machr, nejtvrdší drsňák a nepřekonatelný atlet. Překvapivě to není Chuck Norris, ale šikmooký krpatý šašek s gumovým xichtem. A taky je to asi jediný chlap na světě, o kterém můžu klidně říct, že ho miluju a nepřipadám si u toho jak buzna. A především miluju tohoto čínského Indiana Jonese, na kterém jsem vyrůstal. Jako malý idiot jsem si nejednou málem přerazil žebra při pokusech alespoň vzdáleně se přiblížit pohybové božskosti Jackieho Chana, a nejednou jsem se málem zalknul při nahazování mentosek do huby. ()

ado7

Výborný nápad s vetracou šachtou a obrím ventilátorom, scéna s gulometom - tiež by som sa rád zahral na supermana :o) Ale to by som musel byt JAckie Chan a mat pri sebe nádhernú čínsko-európsku 3kombináciu pomocníčok :o) ()

voltamper

Taka vesela somarinka, dobre zabije cas, ked na slozobke vecer na hoteli nemate co robit. Nemecky dabing je ale strasnyyyy :-) ()