Mafián z Taipei vyrazí do Los Angeles, aby tam ochránil svoji tvrdohlavou matku i nic netušícího mladšího bráchu, kterým jdou po krku záhadní útočníci. (Netflix)

Maysha

Za mě obrovské zklamání. První dvě epizody vypadaly nadějně, ale ne. Asi jsem seriál dokončila kvůli Charlesovi. Nemastná neslaná komedie okořeněná trapnými hláškami Bruce. Čekala jsem seriózní mafiánskou rodinku a dostala jsem improvizátorského strašpytla, falešnou alfa samici, Xenu v saku a finální bitvu ve stylu Buzz rakeťák vs Zurg, přičemž Rexem v této bitvě byl... No, nebudu spoilerovat. ()

SmileSun

Tak tenhle akční seriál se opravdu povedl. Bylo to nabité akcí i vtipem a také to bylo proloženo zajímavými zvraty, i když věřím, že všímavý divák na to přijde ještě, než je to odhaleno 😉 Kdo má rád bojové scény, tak si zde přijde na své, protože jich zde nebylo málo a Justin Chien tu fakt jede na plné obrátky. To mě opravdu potěšilo, protože mě vždy zamrzí, když všechnu akci vidí divák už v traileru, díky čemuž se těší na film/seriál, ale pak zjistí, že vše už viděl v upoutávce a jak se to rozmělnilo do příběhu, tak tam vlastně moc akčních scén není. Sam Li je zde ze začátku takový bojácný trouba, ale postupně sbírá odvahu, spoiler: až je to nakonec překvapivě on, kdo zachrání rodinu. Michelle Yeoh zde má sice jen malinkou bojovou scénu, ale v této roli zazářila jiným způsobem – má vždy vše dopředu promyšleno, je o dva kroky napřed, ví co chce a hlavně ví, jak toho dosáhnout. ()

1308boddah

Kupodivu docela dobré, když člověk nic nečeká. Očekávání byla za bodem mrazu a asi i proto příjemné překvapení. Trochu prudí, že se často mluví nějakou žlutou hatmatilkou, a tak musíte titulkovat, abyste věděli, která bije. Tudíž to není úplně Netpič seriál, který byste mohli nesledovat kdykoli potřebujete. Ale i přesto a také přes nudnou pointu a závěr (který, jak si teď uvědomuju, už si nepamatuju, což mi nevadí), je to docela koukatelné. ()