Šílený oštěpař zabíjí teenagery ve škole. Všichni nadějní sportovci jsou popraveni tím nejbrutálnějším způsobem, hlavně nahé dívky v šatnách nebo saunách. (JasonCZ)

Dellamorte

Potrebnými vitamínmi obdarený 80´s slash , v ktorom je hlavným " pracovným" nástrojom oštep. Snímok disponuje všetkými kladmi a zápormi , ktoré sa v tej dobe " nosili ". Záverečný ( na dnešnú dobu - úsmevný ) twist celkovému dojmu neuškodil - takže spokojnosť. ()

JohnnyD

5/10 Céčkový slasher s mizerným scenárom, topornými hercami a o niečo lepším vizuálom ako najväčší 80s video-hnoj, ktorý do priemeru tlačí masívny boobiecount, originálna vražedná zbraň (oštep) a komické záverečné odhalenie. Posledná rola Sally Kirkland pred nomináciou na Oscara za Anne. ()

LION-MR.T

Ten vrah musel bejt vážně borec a to borec všech borců,protože,když hodil někde od komentářské věži až na hřiště oštěpem a zabil jiného kluka. A vrah bude asi hodně zatíženej na oštěpy,když si to vybral jako vraždící nástroj ať svoje hrůzné činy spácha v bazénu nebo v tělocvičně,kde tu holku nabodne na stěnu. Uvidíme tu i béčkovou holku Linnea Quigley. Ale bohužel si pořádně nevzpomenu důvod téhle vraždící olympiády,proč se vraždy udály. ()

ARI50

Nevím proč ale dost jsem jsi sliboval od tohohle a nakonec to spackali celkem škoda mohla to být super řezba. ()