Vedlejší produkt

• Slovensko Vedľajší produkt

Může být s pomocí nelegálních metod odhalený vrah stíhán? A jsme si před spravedlností skutečně všichni rovni? Hlavní postavou je detektiv Josef (Tomáš Maštalír) z ostravského oddělení vražd, který je za použití nelegálních metod při dopadení brutálního vraha potrestán každoroční rutinní prověrkou nevyřešených vražd. Díky tomu objeví případ osmnáctileté Evy. Tu před dvaceti lety někdo uškrtil v jejím bytě. Do promlčení vraždy zbývá šestnáct dnů a Josef se je rozhodne využít. Jeho touha najít vraha mu nebrání použít metody, které jsou opět na hraně zákona. (Česká televize)

KarlN

Tedy pro mě osobně absolutně nekoukatelné a to především kvůli představiteli hlavní role a jeho arogantnímu vystupování vůči všem okolo...opravdu bych takového exota za parťáka nechtěl, ani za nic. Jestli to měla být hra na drsňáka, tak se minula účinkem. Snažil jsem se překousnout, ale bohužel...prostě dějová linka, na to abych to dokázal, šíleně slabá, takže to vzdávám. ()

Filmyx

Tak buď už jsem hluchá, nebo se zvukaři něco nepovedlo, protože v první scéně jsem měla fakt problém slyšet přes tu přehnaně zvýrazněnou hudbu co herci říkají. Miluju to zhruba stejně, jako noční záběry, při kterých vidíte úplný ho*no. Ale to je asi tak jediný,  co bych vytkla, moc povedená kriminálka! ()

Lafrankoni

Priemerny krimi serial z ceskej tvorby. Herci su celkom produktivni, aj ked mnoho z nich nemusim, Mastalirova cestina ma trocha iritovala a na zapletke sa mohli scenaristi viac posnazit. Som velmi rad, ze to ukoncili tretim dielom, inak by to stracalo na kvalite. Urcite by som prijal aj dalsi serial s podobnym scenarom. Taka pohoda na vecer v tyzdni. /65% ()

Montmorency

Spoiler!  Trochu jiná krimi série, která ukazuje nelegální policejní metody, až zneužití pravomoci - inu proč ne. Příběh sice není nejoriginálnější a mít 16 dní na vyřešení 20 let staré vraždy je trochu přitažený za vlasy, ale proč ne....co mi ovšem velmi lezlo na nervy byla neomalená drsňácká postava dirty Harryho Maštalíře, který řádil jak Zorro mstitel, na koho se podíval, tomu se rozklepaly kolena a začal spolupracovat, manželka s kolegyní mu poslušně sháněly nelegální informace a běda šéfce, která se mu vzepřela....škoda klišoidního přiznání pana zastupitele na konci ()