Scénář:
Joanna Murray-Smith, Cliff Green, Graham Hartley, Deb Cox, Michael Harvey, Jutta Goetze (více)Hudba:
Paul GrabowskyHrají:
Chris Haywood, Leverne McDonnell, Belinda McClory, Alan Dale, John Paisley, Anna Hruby, Stan Harrington, Paul Gleeson, Richard Sutherland, Alexander Kemp, David Pledger, Kate Agnew, Glenda Linscott (více)Hrají
Chris Haywood
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Proti větru (1978) (seriál)
Pacifik (2010) (seriál)
Mizera (2010) (seriál)
Leverne McDonnell
Nejlepší seriály:
Uprostřed Galaxie zahněte vlevo (1993) (seriál)
The Saddle Club (2001) (seriál)
Halifaxová, soudní psychiatr (1994) (seriál)
Belinda McClory
Austrálie
Nejlepší seriály:
Oddělení vražd (1997) (seriál)
Zádrhel (2015) (seriál)
Halifaxová, soudní psychiatr (1994) (seriál)
Alan Dale
Nový Zéland
Nejlepší seriály:
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
Zločin (2011) (seriál)
Californication (2007) (seriál)
John Paisley
Nejlepší seriály:
Skippy (1968) (seriál)
Vesničtí poldové (1994) (seriál)
Anna Hruby
Austrálie
Nejlepší seriály:
Záchranáři (1989) (seriál)
The Sullivans (1976) (seriál)
Home and Away (1988) (seriál)
Stan Harrington
Austrálie
Nejlepší seriály:
Advokáti (1997) (seriál)
Rocket Power (1999) (seriál)
Paul Gleeson
Nejlepší seriály:
Mizera (2010) (seriál)
Wanted (2016) (seriál)
Tajné město (2016) (seriál)
Richard Sutherland
Austrálie
Nejlepší seriály:
Wentworth (2013) (seriál)
Vražedné záhady slečny Fisherové (2012) (seriál)
Jack Irish (2016) (seriál)
Alexander Kemp
Nejlepší seriály:
Kelly (1991) (seriál)
Neighbours (1985) (seriál)
David Pledger
Nejlepší seriály:
Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů (1994) (seriál)
Vesničtí poldové (1994) (seriál)
Kate Agnew
Nejlepší seriály:
Home and Away (1988) (seriál)
Glenda Linscott
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Vražedné záhady slečny Fisherové (2012) (seriál)
Oddělení vražd (1997) (seriál)
McLeodovy dcery (2001) (seriál)
Dino Marnika
Nejlepší seriály:
Nightmares & Dreamscapes: From the Stories of Stephen King (2006) (seriál)
Hladina adrenalinu (1996) (seriál)
Satisfakce (2007) (seriál)
Peter Hardy
Austrálie
Nejlepší seriály:
Ostré jako břitva (2008) (seriál)
Boj o čas (2008) (seriál)
Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů (1994) (seriál)
David Ngoombujarra
Austrálie
Nejlepší seriály:
Pohádky z celého světa (2000) (seriál)
Bramborárna (2000) (seriál)
Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů (1994) (seriál)
Jane Clifton
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Proti větru (1978) (seriál)
Neighbours (1985) (seriál)
Adrian Wright
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Proti větru (1978) (seriál)
Co přináší řeka (1983) (seriál)
Nulová šance (1988) (seriál)
Simon Chilvers
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Mizera (2010) (seriál)
Always Greener (2001) (seriál)
Farma (2001) (seriál)
Aidan Fennessy
Nejlepší seriály:
Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů (1994) (seriál)
Vesničtí poldové (1994) (seriál)
Ranaři (1998) (seriál)