choze

Inspirace pro tenhle televizák je z dálky jasná - Spielbergův Duel. K výčtu podobností, co uvádí gumli, bych ještě přidal, že agresivní dodávka dopadne stejně jako cisterňák v Duelu. Stejně tak nepřekvapí, že Needham, kaskadér a režisér mající tady za sebou úspěšné reynoldsovky Polda a bandita a Hooper, není Spielberg. O bouračky (a pohledné ženy) tu sice není nouze, ale celé je to natočené krajně nenápaditě. ()

gumli

Na TV produkciu naozaj nie zlý film.Trochu mi to pripomínalo film od Spielberga "Duel".Aj v tomto filme vraha nevidieť,až na ruky na volante a topánky,ináč nič.Chlap čo sedel v tom aute si stále pred akciou nasadil čierne rukavice a strčil do prehrávača kazetu s nejakou divnou hudbou.A to stále dookola,takže keď ukázali tento záber,už každý vie,že čo sa bude diať.Tento vodič-maniak si vyberal hlavne osamelé ženy v aute a spôsoboval zkázu a smrť.Dalo by sa povedať,že bol to masový vrah.Ani polícia si nevie dať rady.Ako aj vo filme Duel,tak aj v tomto filme sa nedozvieme kto to vlastne bol.Stojí za pozretie. ()