In a Violent Nature

• Austrálie In a Violent Nature (více)

Hororový slasher, který metodicky líčí záhadné vzkříšení, řádění a odplatu nemrtvého monstra v odlehlé divočině. (JasonCZ)

Diskuze

Vondrs

Vondrs (hodnocení, recenze)

jistý potenciál to má akorád je to na můj vkus až moc ucouraný a celkem mě iritovala ta inteligence/neinteligence zombíka von je na tolik inteligentní na to aby si počíhal na svou oběť a užíval nějaký zbraně ale už není na tolik inteligentní nato aby nepronásledoval oběti který mu ujedou na čtyřkolce která je 50x rychlejší než jeho procházková chůze (3km/h) a ta scéna s tím prvním zabytým byla vysloveně nelogická, prozatím nezraněná jen vyděšená oběť utíká a má před ním náskok asi 15-20m a kdyby blbeček nešlápnul do vlastní pasti tak by mu v pohodě utek, a další věc kterou jsem nepochopil proč ho ta černožka ke konci nepolila tím benzínem a neupálila kdyby ho ze zálohy přetáhla nějakým kamenem nebo větším klackem tak ho na chvilku vyřadí z provozu a v klidu by ho stihla polejt a škrt škrt blaf a mohl bejt happyend

kpt_ROCOR

kpt_ROCOR (hodnocení, recenze)

hodně dobrej berserk, takovej hlíněněj, teda hlínovej... hák nesmrtelnej! talent od přírody jak si poradil s tou neuvěřietelně pomalou štípačkou, hodně dobrý