Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Profesor fyziky a otec rodiny Jason Dessen je unesen a přijde o vše, co má rád. (Apple TV+)

Recenze (10)

kenkaku 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Naprosto mě šokovalo nediverzní manželství… takže evidentně lze natočit v dnešní době seriál co na první pohled “nereprezentuje”. Ale k věci. Začalo to zajímavě, nicméně už teď to má trhliny. 1) kamarád #1 dostal čerstvě “ocenění”, což #2 už dávno měl… jak to? 2) odkud #2 ví vše o životě #1 (manželka), ale ne obráceně?  Buď je to dáno (zatím) nedostatkem informací, nebo je to (zase) zprasenina bez konceptu. Řekněme, že do té doby než přestanu doufat v nedostatek informací, nechám lepší hodnocení. ()

Reklama

Ronkar 

všechny recenze uživatele

Teorie multivesmíru a alternativních realit mě vždy u sci-fi lákala. Tahle látka byla zpracována v knihách, filmech i hrách už mnohokrát. A klidně se s chutí pustím do další verze. Začátek je řemeslně slušně natočený a herci hrají dobře. Uvidíme, co se z toho vyklube. Je to podruhé, co slyším jméno Blake Crouch. Poprvé to bylo u Městečka Pines. Tak třeba to bude zajímavé mystery. ()

Orthank 

všechny recenze uživatele

Po dlhej dobe niečo zaujímavé, nad čím sa dá aj trochu zauvažovať. Trochu nie zbytočne nudne servírovanej teoretickej fyziky, v kombinácii s love story, ktoré zdá sa nebude mať tak úplne klasický vývoj. Zaujímavá adaptácia ešte zaujímavejšej knižnej predlohy je navyše aj veľmi sympaticky herecky podkutá a chémia ústrednej dvojice, zdá sa, bude presne fungovať podľa potrieb zamýšľanej zápletky. Zatiaľ mám z tohto počinu veľmi dobrý pocit. ()

Ahsoka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ako pilotná epizóda je táto veľmi podarená. Slušný nástrel o deji a zápletke, na základe ktorých rastie moja zvedavosť. Vyzerá, že za seriálom stojí zaujímavý nápad z knižnej predlohy Blaka Croucha, ktorý sa zapojil v rámci seriálu aj do písania scenára. Téma palaralelnej reality sama o sebe obnáša veľký potenciál (rovnako aj náročnosť na spracovanie), tak snáď bude vyťažený naplno. ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama