Velká Británie / Německo,
2024, 5 h 19 min
(Minutáž: 50–58 min)
Režie:
Tali Shalom-EzerKamera:
David KatznelsonHrají:
Anna Próchniak, Melanie Lynskey, Harvey Keitel, Jonah Hauer-King, Jonas Nay, Mili Eshet, Avital Lvova, Adam Karst, Phénix Brossard, Tallulah Haddon (více)VOD (1)
Epizody(6)
Obsahy(2)
Lali Sokolov, který přežil Holokaust, vypráví svůj příběh o lásce, přežití, traumatu a nezlomnosti v roli tatéra koncentračního tábora Osvětim. (SkyShowtime)
Hrají
Frederik von Lüttichau
Nejlepší seriály:
Tatér z Osvětimi (2024) (seriál)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Beka Bediana
Gruzie
Nejlepší seriály:
Tatér z Osvětimi (2024) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Maciej Salamon
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Tatér z Osvětimi (2024) (seriál)
12 opic (2015) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Monika Števčatová
Nejlepší seriály:
Tatér z Osvětimi (2024) (seriál)
Druhá šanca (2022) (seriál)
Pán profesor (2020) (seriál)
Veronika Meszárosová
Nejlepší seriály:
Tatér z Osvětimi (2024) (seriál)
Dunaj, k vašim službám (2023) (seriál)
Policie Hvar (2024) (seriál)
Katarína Krajčovičová
Slovensko
Nejlepší seriály:
Tatér z Osvětimi (2024) (seriál)
Čas nádejí (2024) (seriál)
Druhá šanca (2022) (seriál)
Jana Kvantiková
Slovensko
Nejlepší seriály:
Tatér z Osvětimi (2024) (seriál)
Červené pásky (2020) (seriál)
Marie Terezie (2017) (seriál)
Vladislav Plevčík
Československo
Nejlepší seriály:
Tatér z Osvětimi (2024) (seriál)
Čas nádejí (2024) (seriál)
Vítěz (2023) (seriál)
Veronika Strapková
Československo
Nejlepší seriály:
Tatér z Osvětimi (2024) (seriál)
Horná Dolná (2015) (seriál)
Kuchyňa (2018) (seriál)
Radoslav Kohuťár
Nejlepší seriály:
Tatér z Osvětimi (2024) (seriál)
Čas nádejí (2024) (seriál)
Druhá šanca (2022) (seriál)
Amelie Hennig
Německo
Nejlepší seriály:
Tatér z Osvětimi (2024) (seriál)
Dům snů (2022) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Maja Wolska
Nejlepší seriály:
Tatér z Osvětimi (2024) (seriál)
Rodinné hry (2022) (seriál)
Dálnice smrti (2022) (seriál)
Ewelina Żak
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Tatér z Osvětimi (2024) (seriál)
Stále tady (2023) (seriál)
Filip Tomaško
Nejlepší seriály:
Tatér z Osvětimi (2024) (seriál)