Reklama

Reklama

Láska přes zeď

  • Španělsko Pared con pared (více)
Trailer

VOD (1)

Obsahy(1)

Mladá klavíristka Valentina chce v životě začít znova, vynálezce David odvedle zase nesnáší hluk. A tihle dva se seznámí díky stěně, přes kterou jde všechno slyšet. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (24)

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Láska cez mobil nahradila láska cez stenu, takže zase utajené spoznávanie sa bez poznania vizáže. Naivné a hlúpučké, bez pridanej hodnoty (vraj na rozdiel od francúzskej verzie), len s poznaním, že keď idete na casting a povedia vám, aby ste zahrali Beethovena, stačí vedieť len spievať, čo tam po nejakom piane. Bezpochyby dôsledok toho, keď do hlavnej hereckej roly nedáte herečku, ale speváčku, ktorej ako náprotivok mohli dať aj niečo iné ako nežiletkára. Na záver už len chýbala Brychtová a jej magická formulka: Stenu dáme preč! ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele

Jak tohle okomentovat? No, šlo o romantickou komedii, takže pokud si někdo od snímku sliboval děj, který prověří divákovu inteligenci a přijde s překvapivým zvratem, buď netuší, co je to romantická komedie, nebo je bloud. Já jsem dostal přesně to, co jsem očekával: předvídatelnou, místy milou, často klišoidní záležitost, která mě nikterak neuchvátila, ale na druhou stranu ani neurazila. Úhlavní hrdinka mi byla sympatická, aniž bych tušil, že vlastně není herečkou (už jsem ale pochopil, proč se ve filmu zpívalo), úhlavní hrdina působil na druhou stranu patřičně zanedbaným až omšelým dojmem, a i když byl příběh v podstatě chabý a tak trochu nablblý, jaksi mi nevadilo strávit u něj hodinu a půl, což asi ospravedlňuje tu třetí pěticípou. / Poučení: Máš hlučné sousedy? Izoluj. ()

Reklama

filipvrbik 

všechny recenze uživatele

Ze začátku sice lehce naivní kýč... Ale postupně jsem si pár, který se nikdy neviděl docela oblíbil.. Sociofobický agorafobik David a krásná zpěvačko-klavíristka Valentina k sobě nakonec cestu najdou a na rozdíl od spousty romantických komedií, to mezi nimi skvěle funguje, i když jak známo se nikdy neviděli. Láska přes internet by byla už dneska jako namět na film blbost, tak tvůrci vymysleli jiné řešení, které sice nedává smysl, ale dokonale funguje a v Davidovi jsem se viděl, jako by mi z oka vypadl, tekže dávám o hvězdu navíc...80% ()

stret 

všechny recenze uživatele

Trocha sa hanbim, ale ja som si toto pozrel, aj ako odporca europskej produkcie (s vynimkou severskej a britskej). Aitana je vo veku kedy svoju mladost este dokaze monetizovat. To, ze som tento počin dokazal pozriet az do konca a na jeden krat - musi nieco znamenat. Len neviem co a radsej to nebudem hlbsie skumat. ()

figliar 

všechny recenze uživatele

Konečne niečo neamerické, kde nikto netrepal do deja všetky rasy a pohlavia bez ladu a skladu. Veľmi príjemní herci a jednoduchá pointa, bez zbytočných komplikovaných odbočiek, tomuto filmu dodali presne tú správnu atmosféru, ktorú od romantickej komédie očakávam. Bol to síce presladený príbeh, ktorý je v reálnom živote nereálny, ale niekedy to proste aj tak je za 5 hviezd. ()

Galerie (7)

Zajímavosti (1)

  • Aitana je hlavným povolaním španielska popová speváčka a na Pyrenejskom polostrove ju volajú "španielska princezná popu". Jej spevácke kvality boli preto čiastočne využité aj vo filme. (Arsenal83)

Reklama

Reklama