Reklama

Reklama

VOD (1)

Epizody(6)

Obsahy(1)

Magnát z Atlanty, kterému se byznys s nemovitostmi rozpadá pod rukama, se musí prodrat zpátky na vrchol. Hrozí mu ale bankrot a navíc má spoustu nepřátel. (Netflix)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (11)

Malarkey 

všechny recenze uživatele

V dnešní době, když americký seriál neláká nějakou hvězdou v hlavní roli, tak se k němu nemáte šanci jen tak dostat. Prostě musíte hledat. A už vůbec to neznamená, že když už nějaký známý herec seriálu dělá reklamu, že to bude nutně kvalitní záležitost. Třeba zrovna zde - Muž na vrcholu. Jeff Daniels v hlavní roli. Jenže v tak průměrné roli, že průměrnější snad zahrát ještě nemohl. Opravdu se to tváří jako jistá variace Vlka z Wall Street nebo Boje o moc. Jenže vše je tu tak nevýrazné a nevtipné, že Vás každý rádoby vtipný moment spíš otráví. Doslova nepovedená záležitost. ()

zodiak217 

všechny recenze uživatele

Jeff Daniels je skvelý herec a táto úloha mu tak sadla ako Kelsey Grammerovi v seriály The Boss. Jednoducho vás baví jeho prehnané sebavedomie Macha, ktorý predstiera, že má všetko pod kontrolou aj keď vlastne nemá, no dokáže to tak prirodzene hrať, lebo tomu verí, že o tom presviedča aj svoje okolie. Derie si cestu vpred a zdoláva tie prekážky aj keď mohli dať tvorcovia šancu aj tomu, čo naozaj prežíva vo vnútri a ako to skutočne cíti on. Určite má tento seriál potenciál. Mohli by takýchto seriálov točiť viac a dať šancu aj hercom v rokoch ukázať sa, nielen mladej garde. ()

Reklama

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

to co v ukázkách vypadalo jako strejda Vlka z Wall street je ve finále jen nuda. Sice dobře obsazená a technicky v pohodě, ale pořád nuda. Dohromady tu jsou cca 3 hlavní dějové linky, přičemž ani jedna z nich pořádně nikam nevede a v posledním díle si asi tvůrci řekli že už je to nebaví točit a tak to ukončili tím nejjednodušším a zároveň nejblbějším způsobem. Škoda. Potenciál tu byl...40% ()

Pump 

všechny recenze uživatele

Naprosto boží Jeff Daniels a úžasný Pee(p) grass! Vrchol v závěru vtipný a překvapivý. Všech 6 dílů najednou. ()

Galerie (132)

Reklama

Reklama