Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Kuchařka Oliwia se nechá napálit, hodí život ve velkoměstě za hlavu a vyrazí zachránit babiččinu farmu. Přitom se ale zamiluje do fešáka, který něco tají. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (14)

Olík 

všechny recenze uživatele

„Kuchařka Oliwia hodí život ve velkoměstě za hlavu a vyrazí zachránit babiččinu farmu. Přitom se ale zamiluje do fešáka, který něco tají“. To zní lákavě, ne? Ale nevím, proč s tím otravovat naše sousedy polský, když prvoplánové romantické komedie s předvídatelným dějem si umíme přece natočit samy. Když zavřu oči, tak úplně vidím Petru Hřebíčkovou pod taktovkou například Milana Cieslara, protože zbytečných filmů není nikdy dost a láska kvete v zimě i létě. ()

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Jedna hvězda za přírodu (normálně hvězdy za přírodu nedávám ,ale jedna hvězda celkově mě přijde málo) a jedna za zvířata jinak kde nic tu nic. Ženské zavolají, že jí zemřela babička ona si vezme 2 dny volno dojede tam mezitím jí odejde auto a zjistí, že ta babička  žije a oni si z ní dělají srandu , protože chtějí, aby za ní přijela a zdědila její farmu. Ona nechce , protože je kuchařka tak ta babička zmizí k nějakému úchylnému dědkovi a nechá to na ní mezitím se zamiluje do chlápka a pak zjistí, že je to majitel nějaké firmy co ji zažaloval a chce po ní peníze. Ona si pak domluví týden volno (takového  šéfa bych si přál) a vše řeší. Bohužel kromě ní , toho chlapa,  jeho bratra  a jedné malé holky jsou tam všichni nesympatičtí   máme tu dva vidláky co mají dohromady jeden mozek (tohle jsem si půjčil z komedie Ten kluk je postrach) řadu stalkerských babek,  tlustou policajtku a již zmiňovaného úchylného dědka. P.s.  už jsem se bál, že tam Netflix nenarve propagandu ,ale ne musel tam prostě píchnout lesby nemohl si to odpustit P. s. 2  Co za idiota si založí firmu na místě kde není signál a to místo není ani na navigaci?  P.s. 3 Jaký je smysl toho, že Netflix k jedné písni dá titulky a k ostatním ne buď ať přeloží všechny nebo žádnou.    40 procent ()

Reklama

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Zde jsem, jakož již pravidelně, Polákům věřil, aniž bych se podíval na jakékoliv recenze. A to se mi u nich po delší době vymstilo. Poláci tu totiž natočili romantickou komedii se všemi těmi vymoženostmi obecně neurážlivého filmu pro masového diváka po vzoru nás, Čechů, kteří se v podobných trapných a jednoduchých filmech, vyžívají. ()

BOURQUE 

všechny recenze uživatele

Síce tuctový poľský romkom v produkcii Netflixu, ale za to odohrávajúci v peknom dedinskom prostredí s domácimi zvieratkami. Škoda za ten takmer dvojhodinový pasáž, vďaka k tomu postráca film dynamiku. Skrátenie o 20 minút by bolo na mieste. Anna Szymańczyk stále má charizmu. Osobné hodnotenie: 64% (**) ()

Galerie (20)

Reklama

Reklama