Lowlifes

všechny plakáty

Instinkty pro přežití rodiny na dovolené jsou vystaveny zkoušce, když nemají jinou možnost než přenocovat na odlehlé usedlosti. (JasonCZ)

Ace.A.T.L.

Mě krváky moc hororový nepřijdou, ale tady to mělo svoje kouzlo. Rozhodně zvrhlý myšlení karavanový rodinky dost táhlo film nahoru a bavilo to. Jinak klasická vybíjená. Za mě 3* a DOPORUČUJU ()

veverysiak

Síce sa dosť rýchlo zorientujeme, kto je kto, ale rozvíjanie deja je naozaj podarené, stále som čakal na prechod domácich do dimenzie vraždiacich samotárov, čo by príbehu určite pomohlo, akurátže boli málo pohotoví a nechali sa od samej dobroty čiastočne eliminovať a čiastočne pojesť, škoda slabšieho finále, chlapi si mohli odpustiť niektoré vyslovene odfláknuté a zle postrihané scény, takže 60%. ()

swenyx

Rodinka na výletě se na první pocit může zdát jako milá a hodná, ale ve skutečnosti to je jen zástěra a skrývají se za ní psychouši, co zabíjejí a žerou lidi. Zajimavej a dost nečekanej plot twist. Nepřišlo mi že by tu byly nějaký velký hluchý místa jak si tu lidi dost stěžují, já se solidně zabavil a až na zbytečnou mámu, která jen sosala prášky, to byla super jízda. Gore super, postavy taky dobrý, musím vypíchnout hlavně toho tátu, ten byl solidní psychouš :D ()

uhlerado

strasna bieda a potom, ze preco sa vrazdi v USA ? nechutne a vobec nie zabavne, co sa tyka hororvej stranky. je to uchylne, trapne a nenaplnujuce ()

Accuphose

Tak jsem si říkal... hmm klasika, pak jsem byl překvapen, natěšen a bohužel ke konci trošku zklamán. Nicméně do dvou třetin film fungoval a postavy se chovaly logicky a velmi hezky :-) Jo a není to horor, ale brutální film :-D ()

vinducha

V rámci kontra hixploitation žánru velice slušný zářez . A vypadá to , že i v Kanadě se začíná blýskat na lepší časy. ()

Polux

5/10 | Běžná rodinka na výletě karavanem, setkání s podezřelými vidláky během zastávky na cestě, nevyprovokovaný konflikt a nakonec obvyklá hra na honěnou s šílenou kanibalskou rodinkou na vidlácké farmě uprostřed ničeho. Takže další zaměnitelné hororové béčko, kombinující podžánry slasher a home invasion v řadě? Tentokrát na první pohled naštěstí ne, respektive na druhý pohled už bohužel ano. | Dvojice celovečerních debutantů to na diváka zkouší dost podobným způsobem jako nedávno In A Violent Nature, tj. je tady patrná snaha o trochu jiný pohled na provařené téma a hraní si s žánrovými pravidly. Povinná expozice končí zajímavým plot twistem, po němž ovšem následuje přesun pozornosti z nebohých obětí na původce vražedného řádění. Vyprávění skrze pov zabijáků nejenže ve filmu zbytečně umenšuje prostor kladným postavám, které jsou už tak obyčejné charakterové škatulky, ale především narušuje budování napětí a hororové atmosféry. | Bodycount není žádný zázrak, jednotlivé killy moc kreativní invence neobsahují a snaha o nějakou satiru a sociální kritiku (střední třída vs spodina společnosti) je sice chvályhodná, ale do značné míry se míjí účinkem. Na to by bylo potřeba o dost schopnější herecké osazenstvo a o dost sofistikovanější dialogy. Plusové body tak putují filmu jen za typově vhodně vybraný casting, pár černohumorných scén, slušnou dávku gore a příjemně nekompromisní konec. | PeZet ()

carebear

Tu sa nebojím trošku prihodiť, bolo to krvavé, niekedy brutálne,inokedy nechutné ,keď na to došlo vtipné a nakoniec aj prekvapivé v rámci úvodu a záveru. Až som sa musel opakovane neveriacky uistiť že je to debut a dokonca z Kanady. ()

lubosco

Jednohubkový horror, dalo sa to pozerať. Dobrý rozjazd na pomýlenie divákov, ale pomerne skoro sa ukáže, kto je tu ten zlý. Trochu mi vadili niektorí členovia tej pošahanej rodiny aj ideológia, ktorú spoločne vyznávajú. Tá je hodne pritiahnutá za vlasy, ale dobre. Zjesť si ale vlastné oko, to je ale už riadna sprostosť. Mimochodom, tento horror strach nenaženie, viac pokrúti žalúdok. ()

Mike91

No. Prvních 15 minut jsem si říkal...Hmm, podobnou dějovou linku už jsem viděl mockrát a v podstatě mi nevadí a dokonce ji mám rád a bude to film, který neurazí, ale zároveň ani nenadchne. Ovšem pozor. Po čtvrt hodině se film obrátí úplně jiným směrem a já to v tu chvíli vůbec nečekal, takže jsem byl překvapen a tím myslím překvapen velice mile. Herecky a dějově velice zdařilé, tzn. velice dobře zpracovaná dějová vyvražďovačka s nádechem kanibalistické nechutnosti a nechutnosti obecně, která je občas nechutně vtipná ---- Vyobrazená část, kdy si hlavní hrdina, který má v oku zapíchnutou vidličku a sám si tu vidličku z oka vyndá a na ní je napíchnuté oko, které následně sní, tak to mi přišlo v tu danou chvíli ultra vtipné :) Každopádně 4* z 5 si ten film určitě zaslouží a rozhodně ho doporučuji pro filmové nadšence tohoto žánru. ()

Bob69

Zbytečně přezhvědčkováno - ale zase chápu fanoušky gore, moc ho nemají, tak jsou vděční za každou uřízlou končetinu... Výbornej začátek, napětí , vidláci, herci hrajou v pohodě, všechno jak má být, a pak tomu spadne řetěz. A to úplně na zem. Z témeř A-čkové podívané tady najednou máme nějaký d-čko ? Zklamání bylo velký a tak hodnotím celkově pouze 35%, což jsou 2 stars. ()

Asgard

Dva celkem příjemné zvraty vysloužily druhou hvězdu, jinak bych dal snad jen jednu. Film mi přišel od začátku do konce nudný, bylo mi jedno jak dopadne, protože mi ve filmu snad nikdo nebyl sympatický, a ani z uměleckého hlediska tam nebylo nic, co by mě okouzlilo. Krádež času. ()