Ratatouille

• USA Ratatouille (více)

Poznejte Paříž, město nekonečných možností a gurmánský ráj, z nové perspektivy a zamilujete si ji! V jedné z nejlepších pařížských restaurací sní krysák Remy odvážně o tom, že se stane vyhlášeným francouzským kuchařem. Nenechá se zviklat výtkami ostatních členů rodiny, aby se spokojil pouze s tradičním životem obyčejného hlodavce, a s pomocí kamaráda Linguiniho, stydlivého a podřadného odnašeče odpadků, se vydá na cestu těch nejnepravděpodobnějších zážitků, humorných kousků a kulinářských triumfů, o kterých by jeden bez druhého ani nesnili. (Forum Film CZ)

Tozmi

Dějově je to celkem zajímavý a místy i originální snímek, dokáže pobavit a závěr mi přišel k "chuti". Začátek mi přišel krapet nezáživný potom to ale mělo to správné koření. Hodnotím 4 hvězdami kritika Tozmiho. ()

Emmmalie

Toto je moja naj milovanejšia animovaná rozprávka. Remy a Linguini si spolu perfektní krásne im to šľape a zase raz skvela animácia pixaru ako som si už zvykla aj z Toy Story. Tato rozprávka ma nikdy neomrzí a už sa teším na ďalší zimný večer kedy siahnem po tejto mojej "klasike". <3 ()

ardeas

Tak tejto animovanej rozprávke neviem prísť na chuť od samého začiatku a neviem na to prísť do dnes a to mám animované filmy rada. Hamba mi, ale za čo je ten Oskar? Nový príbeh, neotrepaný, ale nemám vôbec chuť si to pozrieť znova. Vôbec ma to neoslovilo, skôr si pozriem Spláchnutý, aj keď ani ten nie je niečo úžasné vo mojich očiach. Je to ako jesť sladké Chilli. Viete, že takto to proste chutiť nemá. ()

pesbara

představitel PIXAR pojetí života:o) Krásné, veselé, poučné, dokonale udělané, zábavné. Pixar byl a stále je firmou, která umí to co umí takové firmy, tedy pořád držet vysokou kvalitu a vždy překvapit a přicházet s něčím novým. Mám moc rád filmy o PIXAR filmech, kde se vždy ukazuje jak neskutečně propracovaná a pečlivá je jejich výroba a jakou mají schopnost seberefexe. ()

chicotomas

Pro mě osobně jeden z nejlepších animáků vůbec. Kromě slůněte Dumba snad jediný, který mě dokázal nadchnout a dojmout zároveň. Bravo! ()

Pythonator

Proč to všichni tak vychvalujou, to opravdu nechápu. Mezi všemi těmi 3D animovanými filmy je tohle podle mě jeden z těch slabších. Humoru je tu velice málo ve srovnání se Shrekem, Dobou ledovou a jinými snímky. Například ve srovnání s Megamyslí film Ratattatoluen značně zaostává humorem i příběhem. V podstatě mě film nedokázal zaujmout a nějak jsem nepobral jak ta krysa ovládá kuchařovi ruce taháním za vlasy. ()

XTrader

Nejlepší animák všech dob. Remy má duši a chytne vás za srdce. Animace, hudba, děj, v podstatě vše je naprosto dokonalé. A závěrečná scéna, zde Remy uvaří panu Egovi Ratatouille a tím ho totálně položí, je už pouze třešnička na dortu. Takřka ve všech směrech dokonalý film. ()

andk

Roztomilé, hravé, dojemné. I po letech pro mě zůstává nejlepší pixarovkou těsně před Nemem a Vzhůru do oblak. ()

Tumbik

Nádhera, krása, myslel jsem si, že je to jenom nějaká kravina, ale zmýlil jsem se. Je to špičkový animák a byl by i snad můj nejoblíbenější, kdyby nebylo Shreka. Tento film má také úžasný animace a vynikající příběh :). 100% ()

Sansnom70

A opět další skvělý kreslený filmeček. Není sice akční, ale děj je plný šťávy a akce stíhá akci, kdy nevíte co se stane za chviličku. Malá krysa jako kuchaříček, která pomůže bláznivému uklízeči ke štěstí a lásce. Je vidět že to v Pixaru umí. Pokud mohu, tak vám tento kreslený filmeček doporučuji ke zhlédnutí a to nejen Vám ale i vašim dětem a myslím, že i starší ročníky se na tento film milerádi podívají. určitě se u něj pobavíte. ()

sluza

Tato animovaná pohádka mě nadchla na tolik že jsem ji viděl nejméně sto krát. Nádherně vyzdvihnuté kuchařské řemeslo s krásnou animací a spoustu srandovních scén a to vše odehrávající se v krásné paříži..... mám chut na přídavek ()

malyLibor

Bez mučení přiznám, že na ty moderní animované filmy moc rád nemám. A myšlenka, že krysa bude šéfkuchařem? Na hlavu. A s tímto jsem si ten film pouštěl... a musím říct, že začátek mne nezklamal. Připadalo mi to úplně pitomé. Jen jsem valil oči na to, jak je t vše realistické. Nejvíc mne zaujal krysí pohyb... ale pak přišla scéna, kde Remy zachraňuje kuchařku a pak na ní plave za svou rodinou... a povídání si s ilustrací v knize... a najednou jsem se začal do filmu ponořovat. A co bylo dál? to už je tu mnohokrát popsáno. Ano, dostalo mne to a musím říct, že tenhle filmeček je i pro mne jedním z nejlepších animáků za posledních pětadvacet let. Zasloužených 100%. Jo, a už jdu hledat, co to je a jak se vaří to zatracené ratatouille :-D ()

Světová premiéra hudby z Jurského světa

20.03.2014

Pixaři jdou do „živé akce“

Pixaři jdou do „živé akce“

17.03.2008

Ne že by je digitální animáky už nebavily, nebo jim snad málo vydělávaly (neodolatelné trailery na novinku VALL-I naznačují, že o jedné z čelních pozicí v řebříčku největších letních hitů je… (více)