Dannyss

Divoce bizarní pokračování animáku naruby! Člověk se až diví, že takový koncept je možné protlačit do finální podoby a vysílat ho jako běžný seriál na streamovací platformě. Po zdařilém otvíráku ve filmovém provedení se tvůrci vybavili dalšími perverzními vtípky, nespočtem šíleností, nicméně také zajímavě úsměvnými paralelami, jenž jde zanést do skutečného světa. Přes všechny ty utržené pitomosti a řadu vulgarit se Foodtopia povedla po animační stránce, která sehraně funguje po boku s precizností a skvěle doplňujících se detailech či slovních hříčkách. Zcela jednoznačně zde nemůžete brát nic vážně, logiku spíše neřešit, protože některé situace evidentně nebyly dotažené do smysluplných rámců, ale přesto se právoplatně jedná o kompaktní celek, který v konečném výsledku pravděpodobně nemá dostatečně silného konkurenta, zato však šlape jako pozitivně ujetá oddechovka pro zvrhlý styl zábavy. 6,9/10. ()

*CARNIFEX*

Ak Vás miestami pobúril štýl humoru v "celovečeráku", tak nemáte predstavu čo Vás čaká v prípade tejto mini série. Miestami priam pornografické, hádam aj morbídne vtipy nesadnú každému, nato sa treba pripraviť. Mne osobne prišli podaktoré trápne, iné zas mierne cez čiaru, a to nie som žiadnym extra puritánom. Naopak, boli aj také, kedy som sa ujebával od smiechu ako jebnutý, ktorý by potreboval dohľad odborníka. Je to vec vkusu, film mi prišiel lepší, táto séria (asi aj) priemerná, no druhej šancu 100% dám, lebo nie všetko musí byť nacukrovateľé, ako podaktoré pokusy od Disneyho či Pixaru. ()