Hudba:
Daemion BarryHrají:
Pippa Haywood, Warren Clarke, Celia Imrie, David Royle, David Westhead, Zubin Varla, John Benfield, Colin Buchanan, Tim Barker, Luke Williams (více)VOD (1)
Epizody(4)
-
I mrtví vraždí (S05E01)
-
Lstivý lišák (S05E02)
-
Mrtví cizinci (S05E03)
-
Nad zákonem (S05E04)
Hrají
Nicola Walker
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Luther (2010) (seriál)
Last Tango in Halifax (2012) (seriál)
Jonathan Creek (1997) (seriál)
Amita Dhiri
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Dalziel a Pascoe (1996) (seriál)
The Canterbury Tales (1998) (seriál)
Poldové (1984) (seriál)
Tim Preece
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Peep Show (2003) (seriál)
Doctor Who (1963) (seriál)
Hercule Poirot (1989) (seriál)
David Daker
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Všechny velké a malé bytosti (1978) (seriál)
Only Fools and Horses.... (1981) (seriál)
Doctor Who (1963) (seriál)
Chris Barnes
Nejlepší seriály:
Endeavour (2012) (seriál)
Dalziel a Pascoe (1996) (seriál)
Tři mušketýři (2014) (seriál)
Melanie Gutteridge
Velká Británie
Nejlepší seriály:
People Just Do Nothing (2014) (seriál)
Not Going Out (2006) (seriál)
Království temnot (2000) (seriál)
David Calder
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Podfukáři (2004) (seriál)
Čas (2021) (seriál)
Zavolejte porodní sestřičky (2012) (seriál)
Tenniel Evans
Keňa
Nejlepší seriály:
Jistě, pane ministře (1980) (seriál)
Doctor Who (1963) (seriál)
Dobrodružství Sherlocka Holmese (1984) (seriál)
Sheila Kelley
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Dalziel a Pascoe (1996) (seriál)
Inspektor Frost (1992) (seriál)
Valerie Minifie
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Podfukáři (2004) (seriál)
One Foot in the Grave (1990) (seriál)
Foylova válka (2002) (seriál)
Cliff Barry
Nejlepší seriály:
Hra o trůny (2011) (seriál)
Koruna (2016) (seriál)
Červený trpaslík (1988) (seriál)
Paula Jacobs
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Jeeves and Wooster (1990) (seriál)
French and Saunders (1987) (seriál)
Hercule Poirot (1989) (seriál)
Wolf Kahler
Německá říše
Nejlepší seriály:
Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)
Dobrodružství Sherlocka Holmese (1984) (seriál)
Dokud se nesejdeme (1989) (seriál)
Robin Soans
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Endeavour (2012) (seriál)
Nejvzdálenější místo na Zemi (1985) (seriál)
Silk (2011) (seriál)
Michael Maloney
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Koruna (2016) (seriál)
Všechny velké a malé bytosti (2020) (seriál)
Nejvzdálenější místo na Zemi (1985) (seriál)
Greg Bennett
Nejlepší seriály:
Sherlock (2010) (seriál)
Panství Downton (2010) (seriál)
Endeavour (2012) (seriál)