Reklama

Reklama

Noční Show Jaye Lenoe

(pořad)
  • USA The Tonight Show with Jay Leno
Talk-show / Komedie
USA / Kanada, 1992, 4656x60 min

Hudba:

Dave Metzger

Účinkují:

Jay Leno, Gilbert Gottfried, Chris Isaak, Preston Lacy, Howie Mandel, Fred Willard, Jim Wise, Sarah Wynter, Matthew McConaughey, Madeleine Albright (více)
(další profese)

Obsahy(1)

Tato talk-show je na americké televizní stanici NBC vysílána již od roku 1992. Moderátor Jay Leno si zve různé hosty, jak ze světa filmu, tak i ze světa politiky. Pořad je složen z rozhovorů, hudebních vystoupení a vtipných scének. Show byla také oceněna několika cenami Emmy. (ssfan)

Recenze (18)

Lokutus 

všechny recenze uživatele

celkem solidní show, ze který se všechny neschopný místní nicky a vykradači mají i po letech hodně co učit... akorát by mě teda docela zajímalo, co za trotla vymyslelo tenhle paskvil s názvem a co přesně podle Fanucci měl Leno provést O'Brienovi, když v tomhle bordelu mělo prsty výhradně NBC a její vedení. ()

Anglie 

všechny recenze uživatele

No, komedie.. Spíš humorná talk-show. NBC, která tohle vysílá, si zve do svých studií především herce/herečky(když hrají v nějakém filmu, jenž jde do kin, propagace), hudební skupiny(to samé, co se týká hudebních alb), méně často politiky a sportovce. Účast v tomto pořadu prověřuje pohotovost hostů, protože se od nich očekává rychlá reakce a vtipnost(a na rovinu - ne všichni uspějí v tomto hlavním kritériu). Opravdu to pobaví a každému, kdo chytá CNBC Europe, to doporučuji. Vysílá se v sobotní a nedělní večery mezi 21.00 a 21.45, od pondělí do pátku mezi 23.00 a 23.45. Pokud rozumíte dobře anglicky, budete se hodně a často smát. ()

Reklama

kotrlak 

všechny recenze uživatele

Mistr Jay Leno byl můj nejoblíbenější talk show host v US. Nejlepší byly začátky jeho shows, kdy Leno komentoval současný události. V Czechostánu tenhle žánr reprezentuje např. Kraus, kterej je ovšem ve srovnání jen ubohá, bezhumorná a trapná kopie mistra. Ale aspoň jsem se tu dověděl že Leno se v češtine skloňuje podle vzoru 'kanoe' = 'Lenoe'.... ()

Fanucci 

všechny recenze uživatele

Souhlasim s hodnocením Anglie. Sice mi trošku vadí ta vtíravá propagace filmů, knih a CD, která je v každém díle, ale i přesto je Tonight Show with Jay Leno výborný pořad, který si už hodně dlouho (od roku 1992 - Jay Leno vystřídal na pozici moderátora legendárního Johnny Carsona) drží skvělou úroveň. P.S Po tom co udělal O´Brienovi u mne tento člověk neuvěřitelně klesnul ()

maty39 

všechny recenze uživatele

Jay Lena už nějakej ten rok sleduji především kvůli zajímavým hostům. Přestože jsem ho zpočátku příjmal spíše s neutrálními pocity, tak časem jsem si ho poměrně oblíbil. Občas se mi zdá, že Jay Leno má v průběhu týdne nejhvězdnější složení hostů (oproti jiným talkshow). Ale to bude spíše můj mylný pocit :-). PS: Zajímavé je sledovat jak se toho vlastně v US až zas tak moc zajímavého neděje. Totiž, na začátku moderátoři talkshow probírají aktuální události a doplňují je (někdy více, někdy méně) vtipnými postřehy. Spousta těch událostí se často opakuje ve všech aktuálních show (Leno, Letterman, Ferguson, Kimmel, Connan, Colbert, Stewart, Saturday Night Live....atd). Jako kolovrátek a pravděpodobně z pera jednoho scénáristy ;-). Pro zajímavost ...v době, kdy píši tento komentář, tak je to senátor co osahával své pořízené, reforma zdravotní péče v US (to vypadá na nekonečný seriál) a Prius. PS2: Abych navnadil potenciální diváky (co se dorozumí kvalitně anglicky - bohužel), tak v Tonight Show se v poslední době objevili následující hosté - v minulém týdnu Hugh Jackman, Dwayne Johnson, Janet Jackson, John Cusack a předtím (co si tak vzpomínám) - Simon Cowell (ten chlap nedokáže být vážný ani vteřinu), Christoph Waltz (parádní díl), Kristen Stewart a Dakota Fanning. Výběr hostů se vztahuje většinou k nějaké události (takže kolem premiéry Avatara tam byla skvadra Avatarovců - popravdě, ti byli všude - včetně Jamese C), takže stačí projít kalendář premiér velkých filmových událostí a čekat :-). ()

Galerie (14)

Reklama

Reklama